Formularz zamówienia projektu
KROK 1.Wybór płat­ności
KROK 2.Dane do wy­sył­ki
KROK 3.Pod­su­mo­wa­nie
KROK 4.Pot­wier­dze­nie
Zamawiam:

Projekt domu - Dom przy Przyjemnej 15 bis
Cena: 2860
  • Podana kwota jest ceną brutto, zawiera wszystkie podatki oraz koszty przesyłki
  • Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. - przesyłka Pocztex Kurier 48. Termin dostawy do dwóch dni roboczych od nadania przesyłki.
Wersja lustrzana
Wybierz opcję płatności:
Płatność za pobraniem
Odbiór osobisty w siedzibie firmy
Płatność on-line
Uwagi dodatkowe:
Kod rabatowy:
sprawdź kod

Nadanie przesyłki dla zamówienia przyjętego przed godziną 14:00 w dzień roboczy zostanie zrealizowane w tym samym dniu o godzinie 17:00. Dla zamówienia złożonego po godzinie 14:00 oraz w dni wolne od pracy, nadanie przesyłki odbędzie się w najbliższym dniu roboczym o godzinie 17:00. Dział realizacji zamówień Galerii Domów czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

Do każdego projektu gotowego dołączana jest zgoda na zmiany. Jeśli planowane przez Państwa zmiany w projekcie gotowym wykraczają poza wymienione na liście (zobacz tutaj) prosimy o wpisanie treści wymaganej zgody w polu "Uwagi dodatkowe".

Więcej informacji o dodatkach do projektu znajdą Państwo na stronie Dodatki do projektu - dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych, składających zamówienia drogą elektroniczną poprzez niniejszy formularz zamówienia.

Elektroniczne płatności online realizowane są za pośrednictwem bezpiecznego systemu DotPay.

Dane osoby kupującej
Osoba fizyczna
Firma

Nazwa firmy (*)

Numer NIP (*)

Imię (*)

Nazwisko (*)

Miejscowość (*)

Ulica (*)

Nr budynku (*)

Nr lokalu

Kod pocztowy (*)

Poczta (*)

E-mail (*)

Wymagamy podania adresu email ponieważ jesteśmy prawnie zobligowani do dostarczenia potwierdzenia zawarcia umowy na odległość. Na podany adres wyślemy: potwierdzenie zamówienia, regulamin z polityką prywatności, formularz odstąpienia od umowy zawartej na ogległość, pouczenie o przysługujących prawach oraz pakiet projektów garaży w wersji elektronicznej (jeśli przysługuje do zamówienia). Adres email jest również wymagany do przekazania statusu płatności on-line DotPay jeśli wybiorą Państwo tę formę płatności. Proszę upewnić się, że podany adres jest prawidłowy.

Telefon (zalecane)

Zalecamy podanie numeru telefonu, ułatwi to firmie kurierskiej doręczenie przesyłki i przyspieszy kontakt w przypadku dodatkowej obsługi Państwa zamówienia. Podanie numeru telefonu jest dobrowolne. Podany przez Państwa numer telefonu zostanie użyty do celów realizacji zamówienia, takich jak między innymi: powiadomienie SMS o statusie przesyłki, umówienie wizyty kuriera.
(*) - pola wymagane
Inne dane do wysyłki projektu

Nazwa firmy (dostawa)

Lub:

Imię (dostawa)

Nazwisko (dostawa)

Miejscowość (dostawa)

Ulica (dostawa)

Nr budunku

Nr lokalu

Kod pocztowy

Poczta (dostawa)

Inne dane do faktury VAT

Nazwa firmy

Numer NIP

Imię

Nazwisko

Miejscowość

Ulica

Nr budynku

Nr lokalu

Kod pocztowy

Poczta

Zgody do procesu sprzedaży
Potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem serwisu www.galeriadomow.pl i akceptuję jego postanowienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej od GALERIADOMOW.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.
Podsumowanie

Poniżej prezentujemy zbiorcze zestawienie wprowadzonych danych, proszę zweryfikować ich poprawność. Jeżeli dane wymagać będą korekty, proszę powrócić do formularza korzystając z przycisku "cofnij" na dole tej strony.

Naciśnięcie "dalej" spowoduje skierowanie zamówienia do realizacji. Na podany w formularzu adres e-mail (należy szczególną uwagę zwrócić na poprawność adresu) zostanie wysłane: potwierdzenie zamówienia, regulamin, formularz odstąpienia od umowy zawartej na ogległość oraz pouczenie o przysługujących prawach.

W skład zamawianego projektu gotowego wchodzą:

Charakterystyka energetyczna, bezpłatna informacja o kosztach budowy / zestawienie materiałów, projekty gotowe instalacji wewnętrznych, zgoda na zmiany w projekcie gotowym.

Wybrana forma płatności / dostawy

Pobranie pocztowe: wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej - Pocztex Kurier 48. Płatność nastąpi w momencie odbioru przesyłki od doręczyciela lub w przypadku przesyłki awizowanej w placówce pocztowej określonej na awizo. Zamówienie przyjęte do godziny 14 zostanie nadane tego samego dnia, doręczenie nastąpi w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych.

Odbiór osobisty. Możliwy po uprzednim umówieniu terminu spotkania, płatność gotówką w siedzibie firmy.

Płatność elektroniczna DotPay. Po zatwierdzeniu niniejszego zamówienia nastąpi przekierowanie do bezpiecznego formularza płatności DotPay. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu potwierdzenia zarejestrowania płatności z serwisu DotPay. Zamówienie przyjęte do godziny 14 zostanie nadane tego samego dnia, doręczenie nastąpi w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych.

Dodatkowe informacje o realizacji:

Podana kwota jest ceną brutto, zawiera wszystkie podatki oraz koszty przesyłki. Obowiązkiem sprzedawcy jest dostarczenie zamawianego przez Państwa produktu bez wad. Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. - przesyłka Pocztex Kurier 48. Termin dostawy do dwóch dni roboczych od nadania przesyłki. Nadanie przesyłki dla zamówienia przyjętego przed godziną 14:00 w dzień roboczy zostanie zrealizowane w tym samym dniu o godzinie 17:00. Dla zamówienia złożonego po godzinie 14:00 oraz w dni wolne od pracy, nadanie przesyłki odbędzie się w najbliższym dniu roboczym o godzinie 17:00.

Kontakt ze Sprzedawcą:

tel. +48 12 422 97 26, +48 606 977 299 (opłata według stawek operatora)
lub e-mail: info@galeriadomow.pl

Zamówienie przyjęte do realizacji.

Dziękujemy za złożenie zamówienia. Na podany w formularzu adres e-mail przesłaliśmy komplet dokumentacji, w tym:

  1. potwierdzenie zamówienia
  2. regulamin sprzedaży
  3. informacje o możliwości odstąpienia od umowy
  4. formularz odstąpienia od umowy

Jeśli wiadomość nie dotrze w ciągu godziny, proszę sprawdzić czy program pocztowy nie kwalifikował jej do tzw. wiadomości typu "spam". Zanotuj unikalny numer swojego zamówienia:

[numer]

Jednocześnie przypominamy, że w sprawach związanych z obsługą zamówienia mogą się Państwo kontaktować z nami drogą elektroniczną pod adresem e-mail: info@galeriadomow.pl.

Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

606 977 299
519 634 700
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.