Promocja w Galeriadomow.pl

Wiertarka do każdego projektu domu

Zalogowani dostają WIĘCEJ!

Cieszymy się, że tworzysz wraz z nami GALERIADOMOW.PL ELITE, dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie wyjątkowy prezent. Zamów wybrany przez siebie projekt domu, a otrzymasz markową wiertarkę.

PROMOCJA WYŁĄCZONA.

Pamiętaj, że promocja obejmuje wyłącznie zarejestrowanych uczestników programu GALERIADOMOW.PL ELITE. Zaloguj się aby skorzystać!

Ten niezawodny sprzęt z pewnością przyda się w trakcie budowy domu, lub też po jej ukończeniu. Wiemy, że wiertarka w każdym domu znajdzie swoje zastosowanie, dlatego dajemy Ci praktyczne i firmowe urządzenie, a nie zbędny gadżet, który rzucisz w kąt. 

Pamiętaj, że projekty, które przeglądasz są tworzone przez nas od początku do końca. Dla nas to pasja, dla Ciebie ogromne możliwości. Mając kontakt z projektantem domu jesteś od razu na lepszej pozycji, niż w przypadku anonimowego zakupu w sieci. 

Jesteś częścią GALERIADOMOW.PL ELITE, dlatego możesz:

- skontaktować się bezpośrednio z projektantem

- dopasować projekt do własnej działki

- otrzymać bezpłatne materiały szczegółowe dotyczące projektu

- skorzystać z porady eksperta w zakresie: analizy działki, warunków zabudowy, doboru projektu domu, formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę i w wielu innych kwestiach związanych z budową domu.

- poznać szacunkowe kosztorysy budowy do konkretnych projektów

- uzyskać najlepszą z możliwych cenę za projekt (kody rabatowe, promocje, gratisy)

GALERIADOMOW.PL ELITE to program, z którym możesz tylko zyskać! Zbieraj rabaty, zgarniaj nagrody i wybierz najlepszy projekt domu. 

Więcej informacji w regulaminie promocji: https://www.galeriadomow.pl/regulamin-promocji-wiertarka-ale-okazja.html

Projekty domów dwulokalowych – jeden dom, dwie szczęśliwe rodzinyNOWOŚĆ w GALERIADOMOW.PL Z myślą o tych, którzy budowę domu chcą połączyć z inwestycją w przyszłość i lokatą kapitału, przygotowaliśmy dwulokalowe wersje gotowych...
Jak nie płacić za prąd i uzyskać darmową ciepłą wodę?Solary i fotowoltaika w domach jednorodzinnych. Eko styl to nie tylko moda i chwilowy trend we wszystkim, co nas otacza. To również racjonalizowanie i optymalizowanie rozwiązań...
Czy gotowe projekty domów murowanych można budować jako konstrukcje szkieletowe?Zmiana technologii budowy domu. Każdy gotowy projekt domu oferowany w serwisie GALERIADOMOW.PL może zostać wykonany w innej technologii, niż zakładana w projekcie. Pozwala...
Kiedy warto podpiwniczyć dom i ile to kosztuje?Projekty domów z piwnicą – kiedy warto podpiwniczyć dom i ile to kosztuje? Projekt domu z piwnicą - Dom przy Cyprysowej 15P Ile kosztuje podpiwniczenie domu? Jaka jest różnica...
Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

606 977 299
519 634 700
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.

Serwis GALERIADOMOW.PL prezentuje projekty domów jednorodzinnych. Oferujemy tanie gotowe projekty domów o różnych powierzchniach i zróżnicowanej stylistyce. Nasz katalog to kilkaset ciekawych propozycji domów, zarówno dla zwolenników tradycyjnej architektury, jak i dla inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdziecie tu Państwo m.in. gotowe projekty domów parterowych, gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym, domy z garażem, domy na wąskie działki... Gotowe projekty domów to urozmaicona oferta nie ustępująca w niczym projektom indywidualnym i zdecydowanie korzystniejsza cenowo.

Mamy nadzieję, że wśród naszych gotowych projektów znajdziecie projekt swojego wymarzonego domu. Zapraszamy!