Promocja w Galeriadomow.pl

W NOWY ROK RABAT OK! Projekty domów 200 zł taniej

Z przytupem rozpoczynamy nowy, 2019 rok, dlatego proponujemy naszym inwestorom specjalny rabat – 200 zł taniej za wszystkie gotowe projekty domów. 

Nowy rok to nowe plany, postanowienia i marzenia do spełnienia. Dla wielu z Was tym najważniejszym wyzwaniem będzie budowa własnego domu. Chcemy, już na początku tej ekscytującej drogi, pomóc Wam w podjęciu decyzji. Obniżamy ceny naszych projektów, by dać impuls do działania. 

Podobają się Wam domy parterowe? Cenicie ich otwartość i integracyjny charakter? Wszystkie - od teraz - są dostępne w specjalnych cenach. Stylowe parterówki z serii przy Pastelowej, małe, urocze Domy przy Przyjemnej, nawiązujące do skandynawskiego stylu Bukowe, czy duże, rodzinne wille z rodziny przy Parkowej – te i inne domy parterowe 200 zł taniej.

Jeśli jesteście fanami klimatycznego poddasza, cenicie prywatność i spokój, lubicie o poranku zaczerpnąć świeżego powietrza na balkonie, to tanie i szybkie w budowie domy z poddaszem użytkowym czekają na Was w obniżonych cenach. Projekty domów przy Alabastrowej, Cyprysowej, czy Wiosennej to sprawdzone domy, ochoczo wybierane przez kolejne zadowolone rodziny. Pozytywny odbiór, z jakim spotykają się nasze domy, nastraja nas do dalszej wytężonej pracy. To motywacja, która nadaje sens naszej pracy. 

Chcemy służyć pomocą, radzić i pomagać w podjęciu słusznej decyzji o budowie domu. Wybierajcie najlepiej, budujcie tanio, szybko i bez najmniejszych komplikacji. Galeria Domów daje gwarancję jakości, nienagannego stylu i ekonomicznego powodzenia inwestycji. Z nami będziecie mieszkać pięknie i tego właśnie życzymy wszystkim w 2019 roku.

Poznaj szczegóły promocji - REGULAMIN.

Projekty domów dwulokalowych – jeden dom, dwie szczęśliwe rodzinyNOWOŚĆ w GALERIADOMOW.PL Z myślą o tych, którzy budowę domu chcą połączyć z inwestycją w przyszłość i lokatą kapitału, przygotowaliśmy dwulokalowe wersje gotowych...
Jak nie płacić za prąd i uzyskać darmową ciepłą wodę?Solary i fotowoltaika w domach jednorodzinnych. Eko styl to nie tylko moda i chwilowy trend we wszystkim, co nas otacza. To również racjonalizowanie i optymalizowanie rozwiązań...
Czy gotowe projekty domów murowanych można budować jako konstrukcje szkieletowe?Zmiana technologii budowy domu. Każdy gotowy projekt domu oferowany w serwisie GALERIADOMOW.PL może zostać wykonany w innej technologii, niż zakładana w projekcie. Pozwala...
Kiedy warto podpiwniczyć dom i ile to kosztuje?Projekty domów z piwnicą – kiedy warto podpiwniczyć dom i ile to kosztuje? Projekt domu z piwnicą - Dom przy Cyprysowej 15P Ile kosztuje podpiwniczenie domu? Jaka jest różnica...
Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

606 977 299
519 634 700
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.

Serwis GALERIADOMOW.PL prezentuje projekty domów jednorodzinnych. Oferujemy tanie gotowe projekty domów o różnych powierzchniach i zróżnicowanej stylistyce. Nasz katalog to kilkaset ciekawych propozycji domów, zarówno dla zwolenników tradycyjnej architektury, jak i dla inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdziecie tu Państwo m.in. gotowe projekty domów parterowych, gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym, domy z garażem, domy na wąskie działki... Gotowe projekty domów to urozmaicona oferta nie ustępująca w niczym projektom indywidualnym i zdecydowanie korzystniejsza cenowo.

Mamy nadzieję, że wśród naszych gotowych projektów znajdziecie projekt swojego wymarzonego domu. Zapraszamy!