Obsługa serwisowa
KROK 1.Wybór te­ma­tu
KROK 2.Dane kli­en­ta
KROK 3.Wyślij zgło­sze­nie

Proszę wybrać temat:

Chcę wymienić projekt na inny Można wymienić projekt na inny z naszej oferty, jeśli nie upłynął termin 6 miesięcy od daty zakupu podanej na fakturze.
Chcę zwrócić projekt - odstąpienie od umowy Można zwrócić projekt bez podawania przyczyn, jeśli nie upłynął termin 21 dni od daty otrzymania przesyłki. Odsyłana dokumentacja musi pozostać w stanie nienaruszonym i nie nosić śladów użycia.
Nieprawidłowa cena Wartość przesyłki pobraniowej jest inna niż podana w serwisie internetowym.
Dodatkowe zgody Wymagane są specjalne zgody lub dodatkowe zaświadczenia.
Uzupełnienie dokumentacji projektu Wymagane są uzupełnienia w dokumentacji technicznej projektu.
Inny temat W kolejnym kroku poprosimy o dokładne opisanie problemu.
dalej

Informacje dodatkowe

Proszę uzupełnić poniższe pola, informacje te pozwolą nam szybko odnaleźć Państwa zamówienie i skrócą do minimum czas oczekiwania na odpowiedź:

Osoba zamawiająca lub nazwa firmy:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Numer faktury:

Numer hologramu:

Hologram został naklejony na pierwszej stronie okładki każdego z 4 egzemplarzy projektu.
Wystarczy podać numer jednego z hologramów.

Numer rachunku bankowego

Niniejszym wskazuję numer rachunku bankowego, na który należy dokonać zwrotu należności za projekt na podstawie faktury VAT korygującej.

Numer rachunku w formacie IBAN:

Data zakupienia projektu:

Uwaga! Projekt został zakupiony ponad 21 dni temu. Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży ustawowo możliwe jest w terminie do 14 dni roboczych, my wydłużyliśmy ten okres do 21 dni od momentu otrzymania przesyłki. Po przekroczeniu tego terminu nie ma możliwości zwrotu. Jeśli projekt nie spełnia Państwa oczekiwań, można wymienić go na inny z pośród dostępnych w naszej ofercie.
Uwaga! Projekt można wymienić na inny, w terminie nieprzekraczającym 6 miesięcy od daty sprzedaży widniejącej na fakturze. Po przekroczeniu 6 miesięcy wymiana na inny projekt niestety nie jest możliwa.

Chcę wymienić projekt na:

Uwagi dodatkowe

cofnij
dalej

Podsumowanie zgłoszenia

Proszę zweryfikować poprawność danych na podsumowaniu. Przedstawiciel działu reklamacji skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie 7 dni i poinformuje o statusie zgłoszenia oraz o dalszych procedurach związanych z procesem reklamacyjnym.

cofnij
wyślij zgłoszenie

Zarejestrowano wniosek

Dziękujemy za zgłoszenie, wniosek zapisano pod numerem [brak-numeru]. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 7 dni roboczych.


Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

12 422 97 26
606 977 299
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.

Serwis Galeria Domów prezentuje gotowe projekty domów jednorodzinnych. Oferujemy tanie gotowe projekty domów o różnych powierzchniach i zróżnicowanej stylistyce. Nasz katalog to kilkaset ciekawych propozycji domów, zarówno dla zwolenników tradycyjnej architektury, jak i dla inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdziecie tu Państwo m.in. gotowe projekty domów parterowych, gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym, domy z garażem, domy na wąskie działki... Gotowe projekty domów to urozmaicona oferta nie ustępująca w niczym projektom indywidualnym i zdecydowanie korzystniejsza cenowo.

Mamy nadzieję, że wśród naszych gotowych projektów znajdziecie projekt swojego wymarzonego domu. Zapraszamy!