Promocja w Galeriadomow.pl

Rabaty lutowe na projekty gotowe

Jeśli nie teraz to kiedy? Luty, co prawda, jest jeszcze typowo zimowym miesiącem, ale raz po raz, słonecznymi dniami, daje nam sygnał, że niedługo wiosna i czas zabrać się do pracy. 
Aby podtrzymać dobrą energię i rodzący się zapał do działania proponujemy naszym inwestorom specjalny rabat – 10% na Wasz wymarzony dom! 

W Galerii Domów wybierzecie najlepiej, ponieważ nasze domy buduje się tanio i szybko. Dbałość o ekonomię realizacji to dla nas priorytet. Wiemy, że współczesne, szybkie tempo życia nie sprzyja długotrwałym przedsięwzięciom, dlatego pracując nad projektami domów, tworzymy je tak, by inwestycja przebiegała szybko i sprawnie. Minimalizm elementów konstrukcyjnych, optymalizacja otworów okiennych, czy ograniczenie ilości trzonów kominowych, to niektóre z zabiegów, pozwalające budować tanio. 

Dla tych, którzy cenią przystępność i otwarty charakter domu parterowego, mamy ciekawe projekty z serii przy Przyjemnej, Bukowej, czy Pastelowej. To małe i średnie domy energooszczędne, z dachem dwuspadowym, lub wielospadowym, doskonałe zarówno na wąską działkę, jaki i na szerokie parcele. Miłośnicy okazałych parterowych rezydencji znajdą coś dla siebie w rodzinie projektów Domów przy Parkowej, lub Makowej. Te szerokie ville w amerykańskim stylu gwarantują wysoki standard mieszkania w przystępnej dla kieszeni cenie. 

Jeśli interesują Was gotowe projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym, w naszej ofercie pojawiło się kilka nowych propozycji z serii przy Cyprysowej. Dom przy Cyprysowej 15 K5 i K6 oraz Cyprysowa 50 to duże, komfortowe domy które w pełni spełnią oczekiwania każdej rodziny. Wyposażone w nowoczesne rozwiązania energooszczędne (solary, rekuperacja) dają niskie koszty ogrzewania i wysoki stopień termoizolacji. Ekologicznie, ekonomicznie, z klasą - to krótka charakterystyka naszych projektów. 

Gotowe projekty domów z rabatem 10% to możliwość uzyskania najlepszej możliwej ceny na autorskie projekty Galerii Domów. Zamawiając u producenta, autora projektu zyskujecie:

- najszybszą możliwą formę realizacji zamówienie

- bezpośredni kontakt z projektantami

- najlepszą z możliwych cenę zakupu (!) 

- bezpłatny pakiet dodatków o wartości do 3499 zł

 

Jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie z nami, to z kim? Wybieraj najlepiej na https://www.galeriadomow.pl/ i zrealizuj marzenia z Galerią Domów. 

Regulamin promocji: https://www.galeriadomow.pl/regulamin-promocji.html

Projekty domów dwulokalowych – jeden dom, dwie szczęśliwe rodzinyNOWOŚĆ w GALERIADOMOW.PL Z myślą o tych, którzy budowę domu chcą połączyć z inwestycją w przyszłość i lokatą kapitału, przygotowaliśmy dwulokalowe wersje gotowych...
Jak nie płacić za prąd i uzyskać darmową ciepłą wodę?Solary i fotowoltaika w domach jednorodzinnych. Eko styl to nie tylko moda i chwilowy trend we wszystkim, co nas otacza. To również racjonalizowanie i optymalizowanie rozwiązań...
Czy gotowe projekty domów murowanych można budować jako konstrukcje szkieletowe?Zmiana technologii budowy domu. Każdy gotowy projekt domu oferowany w serwisie GALERIADOMOW.PL może zostać wykonany w innej technologii, niż zakładana w projekcie. Pozwala...
Kiedy warto podpiwniczyć dom i ile to kosztuje?Projekty domów z piwnicą – kiedy warto podpiwniczyć dom i ile to kosztuje? Projekt domu z piwnicą - Dom przy Cyprysowej 15P Ile kosztuje podpiwniczenie domu? Jaka jest różnica...
Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

606 977 299
519 634 700
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.

Serwis GALERIADOMOW.PL prezentuje projekty domów jednorodzinnych. Oferujemy tanie gotowe projekty domów o różnych powierzchniach i zróżnicowanej stylistyce. Nasz katalog to kilkaset ciekawych propozycji domów, zarówno dla zwolenników tradycyjnej architektury, jak i dla inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdziecie tu Państwo m.in. gotowe projekty domów parterowych, gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym, domy z garażem, domy na wąskie działki... Gotowe projekty domów to urozmaicona oferta nie ustępująca w niczym projektom indywidualnym i zdecydowanie korzystniejsza cenowo.

Mamy nadzieję, że wśród naszych gotowych projektów znajdziecie projekt swojego wymarzonego domu. Zapraszamy!