Projekt domu - Dom przy Topolowej 5

checkWT 2021
49.60 m²salon + 1 pokójgaraż: wiata
local_offerprodukt niedostępny

Dodatki do projektu:

Charakterystyka energetyczna 0,00 zł
Projekt instalacji solarnej0,00 zł
Projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją0,00 zł
Projekt szamba0,00 zł
więcej o dodatkach »

Dane techniczne:

pow. użytkowa:49.60 m²
pow. zabudowy:73.77 m²
kubatura:239.69 m³
wysokość:6.34 m
kąt dachu:30°
pow. dachu:143.60 m²
szer. budynku:8.05 m
min. działka:16.05 x 17.10 m
ściany zewn.:pustak 25 cm, styropian 20 cm
ściany nośne:pustak 25 cm
strop:monolityczny żelbetowy
pokrycie dachu:dachówka ceramiczna lub betonowa
ogrzewanie:gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe
Ep (gaz):69.11 [kWh/(m²•rok)]
Ep (biomasa):37.81 [kWh/(m²•rok)]
group_workZobacz inne wariantyflipPokaż wersję lustrzanątollSprawdź koszty budowyfilter_center_focusDopasuj do działkiimport_contactsPobierz bezpłatny e-katalog
printWydrukuj
favorite_borderedDodaj do ulubionych
done_allZaznacz do porównania
remove_circle_outlineOdznacz
format_list_bulletedPorównaj
share

Dom przy Topolowej 5 49.60 m²

Przytulna przystań na spokojne lata. Odpocznij u siebie, należy Ci się!

Koszty budowy - Dom przy Topolowej 5

Koszt budowy domu systemem gospodarczym, prezentowana wartość to "stan pod klucz" w oparciu o wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Dane pochodzą z oficjalnych obwieszczeń Wojewodów. Stan pod klucz, w odróżnieniu od stanu deweloperskiego, to w pełni wykończony dom, do którego wystarczy wstawić meble i można od razu zamieszkać. Nie ufaj wyliczeniom bez pokrycia, tylko u nas realne koszty budowy! Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 30% wartości obliczeniowej. Czytaj dalej »

Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 30 marca 2023 r. Poz. 2020
view_list
150 997 zł
Nie zajmujemy się budową domów!

Projekt domu parterowego z dachem dwuspadowym o powierzchni 49,60 m². Dom energooszczędny, bez garażu, zaprojektowany wg warunków technicznych WT2021. Wnętrze zawiera 2 pokoje, kuchnię, łazienkę i kotłownię. Miejsce parkingowe pod wiatą garażową. Projekt domu taniego w budowie i szybkiego w realizacji. Możliwy do realizacji jako projekt domu na wąską działkę. Doskonały projekt domu dla seniora. Dom przy Topolowej 5 to niewielki projekt domu parterowego, który z powodzeniem wybudujemy na małej działce. Prosty, kompaktowy, ekonomiczny – projekt domu taniego w budowie. Topolowa 5 jest dla tych, którzy wiedzą, że mały dom to więcej niż duże mieszkanie. Doskonale sprawdzi się również jako projekt domu na jesień życia dla seniora. Wnętrze zaprojektowano tak, by było wygodne, dobrze skomunikowane i praktyczne. Otwarta przestrzeń dzienna to salon połączony z kuchnią. 3 okna i drzwi tarasowe zapewniają odpowiednią ilość światła w każdym zakątku mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców oddano wygodną sypialnię, w której zmieści się podwójne łóżko i spora szafa. Odpowiedni relaks zapewnia widna łazienka z wanną. Jest w niej też miejsce na pralkę. Aby zminimalizować koszty dom nie posiada garażu, lecz lekką wiatę, do której dostaniemy się bezpośrednio z kotłowni. Topolowa 5 to więcej niż mieszkanie, również dlatego, że posiada całkiem pojemny strych, który możemy wykorzystać w dowolny sposób – nawet na przestrzeń mieszkalną (kąt dachu 30 stopni) W poszukiwani małego, taniego w budowie domu, który zmieścimy na niewielkiej parceli warto zatrzymać się przy Topolowej 5. Dom, to dom – nic tego nie zmieni! Nawet ten o powierzchni niecałych 50 m².

all_inboxCo zawiera projekt?transformZgoda na zmiany
Dom przy Topolowej 5 - wymiary na działceDom przy Topolowej 5 - przekrój