Projekt domu - Dom przy Rubinowej 24


koszty dostawy: 0,00 zł
Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 135.00 m² |
| pow. zabudowy: | 247.16 m² |
| kubatura: | 914.49 m³ |
| wysokość: | 7.31 m |
| kąt dachu: | 25° |
| pow. dachu: | 337.91 m² |
| szer. budynku: | 14.15 m |
| min. działka: | 22.15 x 25.40 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe+pompa ciepła |
| Ep (gaz): | 48.71 [kWh/(m²•rok)] |
| Ep (biomasa): | 22.74 [kWh/(m²•rok)] |


Dom przy Rubinowej 24 135.00 m²
Słoneczny, przestronny, prosty w budowie i tani w utrzymaniu – projekt, z którym budowa domu to przyjemność.

Dom przy Rubinowej 24
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 6.69 m² |
| 2. | hall: | 6.75 m² |
| 3. | spiżarnia: | 2.18 m² |
| 4. | kuchnia: | 21.29 m² |
| 5. | pokój dzienny: | 36.03 m² |
| 6. | toaleta: | 3.50 m² |
| 7. | przedpokój: | 10.18 m² |
| 9. | pokój: | 11.31 m² |
| 11. | łazienka: | 7.72 m² |
| 12. | pokój: | 11.31 m² |
| 13. | pokój: | 18.04 m² |
| RAZEM: | 135 m² | |
| 8. | schody: | 5.04 m² |
| 10. | pralnia: | 3.41 m² |
| 14. | garaż: | 34.14 m² |
| 15. | kotłownia: | 3.68 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Rubinowej 24 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Rubinowej 24
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 24 września 2025 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Dom przy Rubinowej 24 to tani w budowie projekt domu parterowego o powierzchni użytkowej 135 m². Dach dwuspadowy o kącie nachylenia 25 stopni i kalenicy równoległej do drogi. Garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Wnętrze mieści strefę dzienną złożoną z salonu i kuchni o łącznej powierzchni ponad 55 m², 3 pokoje, 2 łazienki, pralnię, spiżarnię, kotłownię i podwójny garaż. Projekt domu z zadaszonym tarasem i powiększonymi przeszkleniami. Pakiet dodatków zawiera projekty rekuperacji, instalacji solarnej, fotowoltaicznej, ogrzewania podłogowego oraz schematy kotłowni na gaz, pompę ciepła i paliwo stałe. Dom przy Rubinowej 24 to projekt domu taniego w budowie i łatwego w realizacji, który wybudujemy bez najmniejszych kłopotów. Parterowy dom z podwójnym garażem, który odznacza się prostotą i funkcjonalnością. Wnętrze podzielono klasycznie na strefę dzienną i nocną. Otwarta przestrzeń dzienna składa się z pokoju i kuchni ze spiżarnią. Całość ma ponad 55 m², co daje poczucie prawdziwej swobody. Kominek, umieszczony w centrum, generuje przyjemny klimat w jesienne i zimowe wieczory. Na styku kuchni i salonu przewidziano miejsce na duży stół jadalniany. Komfortowa strefa wypoczynku to 3 pokoje i 2 łazienki. Każdy z pokoi jest przestronny i ustawny, a główna sypialnia posiada dodatkowo garderobę. Kąpielowy pokój posiada okno, co jest często priorytetem dla inwestorów. Druga łazienka to nie tylko toaleta dla gości. Posiada kabinę prysznicową, więc skutecznie pozwala rozładować poranne zamieszanie związane z przygotowywaniem się do szkoły, czy pracy. Strefa nocna została pomyślana w taki sposób, że można ją całkowicie odizolować od reszty domu. To prywatna strefa spokoju i bezpieczeństwa. Podwójny garaż pozwala nie tylko swobodnie parkować auta, lecz jest również dobrym miejscem na magazynowanie potrzebnych w gospodarstwie domowym rzeczy. Dom przy Rubinowej 24 to nowoczesny projekt domu energooszczędnego. Posiada dodatkowe projekty wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oraz instalacji solarnej i fotowoltaicznej. Zastosowanie tych rozwiązań w połączeniu z dostępną dla domu pompą ciepła pozwali zaoszczędzić na ogrzewaniu budynku. Regularna, zwarta bryła i prosty dach sprawiają, ze jest to projekt domu taniego w budowie. Kwintesencja komfortowego życia w parterowym domu. Idealny dla dużej rodziny, która dobrze się czuje w słonecznej przestrzeni otwartego domu.


