Projekt domu - Dom przy Rubinowej 21 bis


koszty dostawy: 0,00 zł
Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 125.35 m² |
| pow. zabudowy: | 222.34 m² |
| kubatura: | 793.51 m³ |
| wysokość: | 8.18 m |
| kąt dachu: | 30° |
| pow. dachu: | 321.39 m² |
| szer. budynku: | 14.15 m |
| min. działka: | 22.15 x 23.65 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe+pompa ciepła |
| Ep (gaz): | 48.36 [kWh/(m²•rok)] |
| Ep (biomasa): | 22.67 [kWh/(m²•rok)] |


Dom przy Rubinowej 21 bis 125.35 m²
Przestronny parter to nie wszystko – sprawdź, jak możesz wykorzystać atuty poddasza?

Dom przy Rubinowej 21 bis
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 6.69 m² |
| 2. | hall: | 6.75 m² |
| 3. | spiżarnia: | 2.18 m² |
| 4. | kuchnia: | 21.29 m² |
| 5. | pokój dzienny: | 36.03 m² |
| 6. | toaleta: | 1.70 m² |
| 8. | przedpokój: | 6.90 m² |
| 10. | pokój: | 11.31 m² |
| 11. | łazienka: | 7.56 m² |
| 12. | pokój: | 11.31 m² |
| 13. | pokój: | 13.63 m² |
| RAZEM: | 125.35 m² | |
| 7. | pralnia: | 2.60 m² |
| 9. | schody: | 5.04 m² |
| 14. | garaż: | 23.93 m² |
| 15. | kotłownia: | 3.69 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Rubinowej 21 bis lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Rubinowej 21 bis
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 24 września 2025 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Dom przy Rubinowej 21 bis to projekt domu parterowego o powierzchni użytkowej 125.35 m². Dach czterospadowy o kalenicy równoległej do drogi, pojedynczy garaż w bryle budynku. Program funkcjonalny zawiera salon, 3 pokoje, łazienkę, dodatkową toaletę, otwartą kuchnię, spiżarnię, pralnię i kotłownię. Rubinowa 21 bis to projekt domu taniego w budowie i łatwego w realizacji. Dom z możliwością adaptacji poddasza na cele mieszkalne. Dom przy Rubinowej 21 bis projekt nowoczesnego domu parterowego o powierzchni około 125 m², zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia oraz potencjałem do przyszłej możliwości rozbudowy. Budynek przykryto czterospadowym dachem o kącie nachylenia 30°. Wewnątrz przewidziano schody prowadzące na nieużytkowe poddasze, które można w prosty sposób zaadaptować na dodatkowe pokoje lub strefę rekreacyjną. Przestronny parter składa się z przestronnego salonu, który płynnie łączy się z kuchnią. Znalazło się w niej również miejsce na praktyczną spiżarnię. Prywatną część domu stanowią trzy wygodne pokoje, idealne jako sypialnie dla domowników lub gabinet i pokój gościnny. Duża łazienka oraz dodatkowa toaleta zapewniają wysoki komfort użytkowania, także dla większej rodziny. Program funkcjonalny uzupełnia pralnia oraz kotłownia. Dom przy Rubinowej 21 bis posiada garaż jednostanowiskowy z bezpośrednim wejściem do domu. Rubinowa 21 jest dopracowana pod kątem energooszczędności — przewidziano tu ogrzewanie podłogowe, instalację pompy ciepła, projekt rekuperacji oraz możliwość montażu paneli fotowoltaicznych i kolektorów solarnych. To propozycja dla osób, które chcą połączyć klasyczną architekturę z ekonomiczną eksploatacją i elastycznością użytkową.


