Projekt domu - Dom przy Przyjemnej 22

checkWT 2021
105.00 m²salon + 4 pokojegaraż: 2
local_offerprodukt niedostępny

Dodatki do projektu:

Charakterystyka energetyczna 0,00 zł
Projekt instalacji solarnej0,00 zł
Projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją0,00 zł
Projekt szamba0,00 zł
więcej o dodatkach »

Dane techniczne:

pow. użytkowa:105.00 m²
pow. zabudowy:193.74 m²
kubatura:644.28 m³
wysokość:7.06 m
kąt dachu:25°
pow. dachu:267.32 m²
szer. budynku:13.90 m
min. działka:21.90 x 22.90 m
ściany zewn.:pustak 25 cm, styropian 20 cm
ściany nośne:pustak 25 cm
strop:monolityczny żelbetowy
pokrycie dachu:dachówka ceramiczna lub betonowa
ogrzewanie:gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe
Ep (gaz):65.35 [kWh/(m²•rok)]
Ep (biomasa):31.01 [kWh/(m²•rok)]
group_workZobacz inne wariantyflipPokaż wersję lustrzanątollSprawdź koszty budowyfilter_center_focusDopasuj do działkiimport_contactsPobierz bezpłatny e-katalog
printWydrukuj
favorite_borderedDodaj do ulubionych
done_allZaznacz do porównania
remove_circle_outlineOdznacz
format_list_bulletedPorównaj
share

Dom przy Przyjemnej 22 105.00 m²

Marzysz o domu? Oto dom! Nowoczesny i tani w budowie. Przyjemnie jest marzyć, jeszcze przyjemniej spełniać marzenia.

Koszty budowy - Dom przy Przyjemnej 22

Koszt budowy domu systemem gospodarczym, prezentowana wartość to "stan pod klucz" w oparciu o wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Dane pochodzą z oficjalnych obwieszczeń Wojewodów. Stan pod klucz, w odróżnieniu od stanu deweloperskiego, to w pełni wykończony dom, do którego wystarczy wstawić meble i można od razu zamieszkać. Nie ufaj wyliczeniom bez pokrycia, tylko u nas realne koszty budowy! Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 30% wartości obliczeniowej. Czytaj dalej »

Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 30 marca 2023 r. Poz. 2020
view_list
319 652 zł
Nie zajmujemy się budową domów!

Parterowy dom o powierzchni 105 m² z podwójnym garażem w bryle budynku. Nowoczesny projekt domu energooszczędnego z rekuperacją i instalacją solarną. Układ funkcjonalny zwiera otwarty pokój dzienny, kuchnię z jadalnią, 4 pokoje, 2 łazienki i kotłownię. Projekt domu z zadaszonym tarasem i wejściem do budynku. Prosta konstrukcja, dach dwuspadowy – dom tani w budowie i szybki w realizacji. Dom przy Przyjemnej 22 to kolejny projekt z serii parterowych domów przykrytych dwuspadowym dachem. Konstrukcja została oparta na planie zbliżonym do kwadratu i jest prosta, bez zbędnych nieregularności. Wnętrze dzieli się na dwie strefy. Dzienną tworzy duży salon z kominkiem, połączony z kuchnią. Do kuchni przylega jadalnia ulokowana na w miejscu dzielącym ją od salonu. Naturalnym przedłużeniem pokoju dziennego jest zadaszony taras, który daje możliwość komfortowego relaksu na świeżym powietrzu, nawet wtedy, gdy pogoda temu nie sprzyja. Prywatną strefę wypoczynku tworzą 4 sypialnie. Wszystkie zlokalizowane w ustronnej części domu. Pokoje są doskonale skomunikowane z dwoma łazienkami. W większej przewidziano wannę, kabinę prysznicową, dwie umywalki, sedes i bidet. W mniejszej jest miejsce na pralkę oraz natrysk. Zaplecze użytkowe dla Przyjemnej 22 stanowi duża szafa ulokowana w korytarzu, garaż z dwoma miejscami postojowymi oraz kotłownia z wyjściem na zewnątrz. Przyjemna 22 to dom tani w budowie, dzięki zwartej bryle i prostej konstrukcji. Ograniczono w nim ilość drogich w wykonaniu elementów konstrukcyjnych. Decydując się na ten energooszczędny dom parterowy, sprawnie i szybko wybudujemy komfortowy dom z nowoczesnym charakterem. Przemyślany elegancki, wygodny, a przede wszystkim nie duży, choć mieszczący aż 4 pokoje. Doskonały wariant dla większej rodziny, chcącej zamieszkać w średniej wielkości domu parterowym.

all_inboxCo zawiera projekt?transformZgoda na zmiany
Dom przy Przyjemnej 22 - wymiary na działceDom przy Przyjemnej 22 - przekrój