Projekt domu - Dom przy Przyjemnej 20

checkWT 2021
110.00 m²salon + 4 pokojegaraż: 2
local_offerprodukt niedostępny

Dodatki do projektu:

Charakterystyka energetyczna 0,00 zł
Projekt instalacji solarnej0,00 zł
Projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją0,00 zł
Projekt szamba0,00 zł
więcej o dodatkach »

Dane techniczne:

pow. użytkowa:110.00 m²
pow. zabudowy:202.18 m²
kubatura:665.94 m³
wysokość:7.06 m
kąt dachu:25°
pow. dachu:266.02 m²
szer. budynku:13.90 m
min. działka:21.90 x 22.90 m
ściany zewn.:pustak 25 cm, styropian 20 cm
ściany nośne:pustak 25 cm
strop:monolityczny żelbetowy
pokrycie dachu:dachówka ceramiczna lub betonowa
ogrzewanie:gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe
Ep (gaz):64.98 [kWh/(m²•rok)]
Ep (biomasa):30.96 [kWh/(m²•rok)]
group_workZobacz inne wariantyflipPokaż wersję lustrzanątollSprawdź koszty budowyfilter_center_focusDopasuj do działkiimport_contactsPobierz bezpłatny e-katalog
printWydrukuj
favorite_borderedDodaj do ulubionychall_inboxCo zawiera projekt?transformZgoda na zmiany
done_allZaznacz do porównania
remove_circle_outlineOdznacz
format_list_bulletedPorównaj
share

Dom przy Przyjemnej 20 110.00 m²

Prosta konstrukcja, dwuspadowy dach, 4 pokoje w słonecznym wnętrzu. Dom, w którym zamieszkasz szybko i bez nadmiernych wydatków.

Koszty budowy - Dom przy Przyjemnej 20

Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2023 r.

Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 29 września 2023 r.Więcej informacji o kosztach budowy  »
view_list
stan surowy zamknięty (SSZ):
194 500
zł netto
Nie zajmujemy się budową domów!

Parterowy dom z podwójnym garażem ulokowanym w bryle budynku. Gotowy projekt domu o powierzchni użytkowej 110 m² z dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 25°. Nowoczesny projekt domu energooszczędnego z instalacją solarną i wentylacją mechaniczną. 4 pokoje, 2 łazienki, otwarty pokój dzienny, kuchnia z jadalnią. Zaplecze gospodarcze to kotłownia z wyjściem na zewnątrz. Projekt domu z zadaszonym tarasem i zadaszonym wejściem do domu. Dom tani w budowie i prosty w realizacji. Dom przy Przyjemnej 20 to kolejny projekt domu z lubianej serii domów parterowych przy Przyjemnej. W stosunku do poprzednich wersji ma powiększony garaż oraz zmieniony układ komunikacji i pokoi. Centralnym miejscem w domu jest otwarta strefa dziennego pobytu. Składa się na nią słoneczny salon z kominkiem i nowoczesna kuchnia. Pomiędzy strefami przewidziano miejsce na jadalnię z dużym, rodzinnym stołem. Kominek ulokowany w rogu pokoju dziennego nadaje wnętrzu klimat, promieniując ciepłem na całą przestrzeń salonu. Przyjemna 20 mieści w swoim wnętrzu aż 4 pokoje. To wyraźna zmiana w stosunku do mniejszych projektów domów z tej rodziny. Każda z sypialni posiada drzwi balkonowe, przez co jest doskonale skomunikowana z zieloną strefą ogrodu. Do dyspozycji mieszkańców oddano 2 łazienki, Obie są kompletne, co pozwala ograniczyć poranne kolejki do toalety powstające przed wyjściem do pracy, czy szkoły. Dom przy Przyjemnej 20 to projekt domu energooszczędnego. Posiada w standardzie wentylację mechaniczna z rekuperacją oraz instalację solarną. Zastosowanie tych nowoczesnych rozwiązań sprawi, iż dom będzie ekologiczny i oszczędny w użytkowaniu. Dzięki zwartej bryle i prostej konstrukcji dachu jest to projekt domu taniego w budowie i szybkiego w realizacji. Niewątpliwym atutem projektu jest zadaszony taras oraz wejście do domu. W słoneczne dni możemy na takim tarasie odpocząć, a przy ulewnym deszczu nie zmokniemy szukając kluczy do domu. Nowoczesny dom parterowy, który wybudujemy szybko i sprawnie. Stylowy bungalow będący ozdobą każdej działki. Dom przy Przyjemnej 20 – budowa domu może stać się przyjemnością.

Dom przy Przyjemnej 20 - wymiary na działceDom przy Przyjemnej 20 - przekrój