Projekt domu - Dom przy Pastelowej 5 bis


Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 120.00 m² |
| pow. zabudowy: | 222.71 m² |
| kubatura: | 747.68 m³ |
| wysokość: | 7.58 m |
| kąt dachu: | 30° |
| pow. dachu: | 325.94 m² |
| szer. budynku: | 12.40 m |
| min. działka: | 20.40 x 27.45 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe |
Dom przy Pastelowej 5 bis 120.00 m²
Nowy wymiar parteru – otwarty na Ciebie, otwarty na Świat.

Dom przy Pastelowej 5 bis
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 4.91 m² |
| 2. | hall: | 9.31 m² |
| 3. | kuchnia: | 15.60 m² |
| 4. | pokój dzienny : | 30.07 m² |
| 5. | pokój: | 12.03 m² |
| 6. | korytarz: | 11.21 m² |
| 7. | pokój: | 16.00 m² |
| 8. | łazienka: | 7.08 m² |
| 9. | pokój: | 12.02 m² |
| 11. | WC: | 1.77 m² |
| RAZEM: | 120 m² | |
| 10. | kotłownia: | 8.52 m² |
| 12. | garaż: | 37.13 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Pastelowej 5 bis lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Pastelowej 5 bis
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 24 września 2025 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Najnowsze dzieło z lubianej i docenianej przez Państwa kolekcji domów Przy Pastelowej. Przestrzenny bungalow, w którym nie ma miejsca na szaro-burą nudę, nawet w jesienne dni. Zadbaliśmy o to, by nie zabrakło Wam słonecznego światła na całej przestrzeni 120 metrowego parteru. Salon jest jednocześnie otwarty na kuchnię i otwarty na świat. Ulubiony ogród tuż o krok, a sprawny ruch ręką, wraz z przesuniętymi drzwiami, przenosi nas w kojącą krainę zieleni. To komfortowa strefa relaksu, ale również bezpieczny plac zabaw dla dzieci, które są doglądane z kuchni przez czujne oczy matki. Pastelowa 5 BIS jest domem rodzinnym, dlatego sypialnia rodziców znajduje się w miejscu, gdzie przecinają się ścieżki wszystkich domowników. Z myślą o rodzinie i jej powiększaniu umożliwiamy adaptacje poddasza (schody+kąt dachu 30°) i powiększamy garaż. Gustownie wykończony będzie cieszył swoich mieszkańców i nadawał styl całej okolicy. Dajemy Wam wszystko; słońce, dodatkowe możliwości, radość z każdego metra tego wyjątkowego domu. Tyle od nas, resztę dopiszecie sami...


