Projekt domu - Dom przy Pastelowej 15 D

checkWT 2021
90.00 m²salon + 3 pokojegaraż: 1
local_offerprodukt niedostępny

Dodatki do projektu:

Charakterystyka energetyczna 0,00 zł
Projekt instalacji solarnej0,00 zł
Projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją0,00 zł
Projekt szamba0,00 zł
więcej o dodatkach »

Dane techniczne:

pow. użytkowa:90.00 m²
pow. zabudowy:149.91 m²
kubatura:530.68 m³
wysokość:5.90 m
kąt dachu:25°
pow. dachu:222.20 m²
szer. budynku:8.75 m
min. działka:16.75 x 26.50 m
ściany zewn.:pustak 25 cm, styropian 20 cm
ściany nośne:pustak 25 cm
strop:monolityczny żelbetowy
pokrycie dachu:dachówka ceramiczna lub betonowa
ogrzewanie:gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe
group_workZobacz inne wariantyflipPokaż wersję lustrzanątollSprawdź koszty budowyfilter_center_focusDopasuj do działkiimport_contactsPobierz bezpłatny e-katalog
printWydrukuj
favorite_borderedDodaj do ulubionych
done_allZaznacz do porównania
remove_circle_outlineOdznacz
format_list_bulletedPorównaj
share

Dom przy Pastelowej 15 D 90.00 m²

Parterowy, na wąską działkę, dwuspadowy dach – o to chodziło!

Koszty budowy - Dom przy Pastelowej 15 D

Koszt budowy domu systemem gospodarczym, prezentowana wartość to "stan pod klucz" w oparciu o wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Dane pochodzą z oficjalnych obwieszczeń Wojewodów. Stan pod klucz, w odróżnieniu od stanu deweloperskiego, to w pełni wykończony dom, do którego wystarczy wstawić meble i można od razu zamieszkać. Nie ufaj wyliczeniom bez pokrycia, tylko u nas realne koszty budowy! Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 30% wartości obliczeniowej. Czytaj dalej »

Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 30 marca 2023 r. Poz. 2020
view_list
273 987 zł
Nie zajmujemy się budową domów!

Dom przy Pastelowej 15D to gotowy projekt domu parterowego o powierzchni 90 m². Posiada dwuspadowy dach oraz pojedynczy garaż. Dom na wąskie działki, których minimalna szerokość wynosi 16,75 m. Jest to dom tani w budowie, prosty i szybki w realizacji. Na układ pomieszczeń składają się 3 sypianie, salon z kuchnią i jadalnią, 2 łazienki, pojedynczy garaż i kotłownia. Projekt domu energooszczędnego – w standardzie rekuperacja i instalacja solarna. Dom przy Pastelowej 15D jest gotowym projektem domu parterowego z jednostanowiskowym garażem. Projekt został dostosowany do najnowszych warunków technicznych. Układ funkcjonalny przewiduje otwartą, słoneczną część dzienną, na którą składa się salon i kuchnia. Centralnie ulokowany kominek ogrzewa całą przestrzeń parteru. Pastelowa 15D posiada ponadto 3 sypialnie, kompletną łazienkę, z wanną i kabiną prysznicową oraz dodatkową toaletę. Za garażem ulokowano kotłownię. Projekt, dzięki przemyślanej konstrukcji, jest szybki i tani w budowie. Prosty, dwuspadowy dach to gwarancja oszczędności realizacji. Dom jest również ekonomiczny w użytkowaniu, dzięki możliwości zastosowania wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz instalacji solarnej. To doskonała propozycja na wąskie działki. Minimalna szerokość, na której zmieścimy budynek wynosi już 16,75 m. Elegancki z zewnątrz, funkcjonalny w środku. Szybko i tanio we własnym domu – przy Pastelowej 15D to możliwe.

all_inboxCo zawiera projekt?transformZgoda na zmiany
Dom przy Pastelowej 15 D - wymiary na działceDom przy Pastelowej 15 D - przekrój