Projekt domu - Dom przy Pastelowej 15 D bis

checkWT 2021
90.00 m²salon + 3 pokojegaraż: 1
local_offerprodukt niedostępny

Dodatki do projektu:

Charakterystyka energetyczna 0,00 zł
Projekt instalacji solarnej0,00 zł
Projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją0,00 zł
Projekt szamba0,00 zł
więcej o dodatkach »

Dane techniczne:

pow. użytkowa:90.00 m²
pow. zabudowy:149.91 m²
kubatura:530.68 m³
wysokość:6.50 m
kąt dachu:30°
pow. dachu:232.53 m²
szer. budynku:8.75 m
min. działka:16.75 x 26.50 m
ściany zewn.:pustak 25 cm, styropian 20 cm
ściany nośne:pustak 25 cm
strop:monolityczny żelbetowy
pokrycie dachu:dachówka ceramiczna lub betonowa
ogrzewanie:gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe
group_workZobacz inne wariantyflipPokaż wersję lustrzanątollSprawdź koszty budowyfilter_center_focusDopasuj do działkiimport_contactsPobierz bezpłatny e-katalog
printWydrukuj
favorite_borderedDodaj do ulubionychall_inboxCo zawiera projekt?transformZgoda na zmiany
done_allZaznacz do porównania
remove_circle_outlineOdznacz
format_list_bulletedPorównaj
share

Dom przy Pastelowej 15 D bis 90.00 m²

Smukła talia, poddasze z potencjałem – ideał na wąskie działki.

Koszty budowy - Dom przy Pastelowej 15 D bis

Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na I kw. 2024 r.

Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 28 marca 2024 r.Więcej informacji o kosztach budowy  »
view_list
stan surowy zamknięty (SSZ):
171 000
zł netto
Nie zajmujemy się budową domów!

Gotowy projekt domu parterowego o powierzchni 90 m². Dom przy Pastelowej 15D BIS posiada dwuspadowy dach o kącie nachylenia dachu 30 stopni (możliwość adaptacji poddasza). Projekt z pojedynczym garażem, dedykowany na wąskie działki, których minimalna szerokość wynosi 16,75 m. Jest to dom tani w budowie, szybki w realizacji i ekonomiczny w użytkowaniu. Na układ pomieszczeń składają się 3 sypianie, salon z kuchnią i jadalnią, 2 łazienki, garaż i kotłownia. Projekt domu energooszczędnego, zawiera schemat wentylacji mechanicznej z rekuperacją i instalację solarną. Nowoczesny, ekonomiczny dom parterowy, który wybudujemy szybko i tanio. Doskonały na wąskie działki. Dom przy Pastelowej 15D BIS to gotowy projekt domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 90 m², wyposażony w system instalacji solarnej i wentylację mechaniczną z rekuperacją. Ograniczona do minimum ilość ścian nośnych sprawia, iż budynek jest tani w budowie i szybki w realizacji. Otwarta strefa dzienna składa się ze słonecznego pokoju z kominkiem i otwartej kuchni, połączonej z jadalnią. Znajdziemy tu miejsce, zarówno na stylową wyspę, jak i duży, rodzinny stół. Naturalnym przedłużeniem strefy dziennej jest taras, na który prowadzą przesuwne drzwi. Centralnie ulokowany kominek ogrzewa całą przestrzeń parteru. Strefa nocna domu obejmuje trzy sypialnie i dwie kompletnie wyposażone łazienki. Większa posiada kabinę prysznicową, wannę i dwie umywalki, mniejsza – poza toaletą – ma również prysznic. Rankiem, gdy ruch w domu największy, nie musimy się martwić o kolejki do łazienki. Kąt nachylenia dachu równy 30 stopniom pozwala na zagospodarowanie strychu według indywidualnego uznania. Uzupełnieniem programu funkcjonalnego jest pojedynczy garaż i kotłownia. Dom przy Pastelowej 15D BIS to interesujące rozwiązanie, które dedykowane jest inwestorom chcącym tanio i szybko wybudować elegancki, parterowy dom. Prosty dwuspadowy dach, ograniczenie ścian nośnych i konstrukcja na planie prostokąta to recepta na powodzenie inwestycji. Estetyka wykończenia zewnętrznego to znany i lubiany styl doceniany przez wielbicieli domów z tej serii. Pastelowa 15D BIS - Smukła talia, poddasze z potencjałem – ideał na wąskie działki.

Dom przy Pastelowej 15 D bis - wymiary na działceDom przy Pastelowej 15 D bis - przekrój