Projekt domu - Dom przy Niezapominajek 17


koszty dostawy: 0,00 zł
Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 111.00 m² |
| pow. zabudowy: | 197.66 m² |
| kubatura: | 1139.34 m³ |
| wysokość: | 7.71 m |
| kąt dachu: | 30° |
| pow. dachu: | 284.30 m² |
| szer. budynku: | 12.95 m |
| min. działka: | 20.95 x 22.60 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe+pompa ciepła |
Dom przy Niezapominajek 17 111.00 m²
Przytulny dom parterowy z podwójnym garażem. Poczuj niezapomnianą swobodę i postaw na własny dom.

Dom przy Niezapominajek 17
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 3.08 m² |
| 2. | hall: | 4.26 m² |
| 3. | korytarz: | 13.24 m² |
| 4. | pokój: | 10.69 m² |
| 5. | łazienka: | 4.14 m² |
| 8. | pokój: | 15.10 m² |
| 9. | łazienka: | 7.60 m² |
| 10. | pokój: | 10.23 m² |
| 11. | pokój dzienny: | 31.49 m² |
| 12. | kuchnia: | 11.07 m² |
| RAZEM: | 110.9 m² | |
| 6. | garaż: | 35.93 m² |
| 7. | kotłownia: | 5.28 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Niezapominajek 17 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Niezapominajek 17
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 30 marca 2026 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Dom przy Niezapominajek 17 to projekt domu parterowego z dachem dwuspadowym o powierzchni użytkowej 111 m². Dom z podwójnym garażem w bryle budynku. Projekt domu z otwartą kuchnią, słonecznym salonem i 3 pokojami. Posiada ponadto 2 łazienki, zadaszony taras i kotłownię z funkcją pralni. Ogrzewanie gazowe, wentylacja grawitacyjna. Pakiet dodatkowy rozwiązań oferuje rekuperację, solary, fotowoltaikę, ogrzewanie pompą ciepła. Projekt domu taniego w budowie i prostego w realizacji. Dom przy Niezapominajek 17 to parterowy dom energooszczędny z podwójnym garażem i dachem dwuspadowym. Nowoczesna stylistyka w połączeniu z minimalizmem konstrukcyjnym tworzy harmonijną całość, dającą gwarancję wygodnego użytkowania i wysokiej jakości wykonania. Wnętrze posiada otwartą, słoneczną część dzienną, na którą składa się salon i kuchnia. Doskonale doświetlona z trzech stron przestrzeń posiada przesuwne drzwi tarasowe. Jednym ruchem ręki dostaniemy się przez nie na częściowo zadaszony taras. Elegancki kominek, ulokowano w centralnym punkcie strefy dziennej, przez co wnętrze zyskuje przytulny klimat, szczególnie w jesienno-zimowe wieczory. Dom przy Niezapominajek 17 posiada trzy sypialnie, łazienkę główną oraz dodatkową łazienkę zlokalizowaną w pobliży strefy dziennej (łazienka dla gości). Zapleczem użytkowym dla domu jest kotłownia i dwustanowiskowy garaż. Dom przy Niezapominajek 17 to projekt domu taniego w budowie i prostego w realizacji. Gwarantuje to zwarta bryła, prosty, dwuspadowy dach i minimalizm w kwestii zastosowania elementów konstrukcyjnych – zazwyczaj najdroższych w wykonaniu. Budynek ma również energooszczędny charakter. Posiada rozbudowany pakiet dodatków pozwalających obniżyć koszty utrzymania domu. Należą do nich projekty instalacji solarnej, fotowoltaicznej, projekt ogrzewania pompą ciepła i wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Jeśli chcemy zamieszkać pięknie, w domu, który nie zrujnuje naszego budżetu, to przy Niezapominajek 17 z pewnością się to uda.


