Projekt domu - Dom przy Niezapominajek 16odbicie lustrzane


koszty dostawy: 0,00 zł
Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 100.00 m² |
| pow. zabudowy: | 175.54 m² |
| kubatura: | 976.04 m³ |
| wysokość: | 7.36 m |
| kąt dachu: | 30° |
| pow. dachu: | 255.71 m² |
| szer. budynku: | 11.75 m |
| min. działka: | 19.75 x 22.30 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe+pompa ciepła |
Dom przy Niezapominajek 16 100.00 m²
odbicie lustrzaneProsty dom, szybka budowa, oszczędne użytkowanie – gotowa recepta na sukces.

Dom przy Niezapominajek 16
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 2.63 m² |
| 2. | hall: | 4.13 m² |
| 3. | korytarz: | 10.04 m² |
| 4. | pokój: | 10.69 m² |
| 5. | łazienka: | 2.65 m² |
| 8. | pokój: | 13.87 m² |
| 9. | łazienka: | 6.25 m² |
| 10. | pokój: | 10.26 m² |
| 11. | pokój dzienny: | 29.64 m² |
| 12. | kuchnia: | 9.84 m² |
| RAZEM: | 100 m² | |
| 6. | garaż: | 34.21 m² |
| 7. | kotłownia: | 4.02 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Niezapominajek 16 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Niezapominajek 16
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 30 marca 2026 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Dom przy Niezapominajek 16 to projekt domu parterowego z dwuspadowym dachem. Powierzchnia użytkowa wynosi 100 m², dach dwuspadowy o kalenicy równoległej do drogi. Dwustanowiskowy garaż w bryle budynku. Wnętrze mieści 3 pokoje, otwartą kuchnię, salon, dwie łazienki oraz kotłownię. Projekt domu energooszczędnego, zgodny z europejską normą Eurokod, opracowany wg warunków technicznych WT 2021. Pakiet bezpłatnych dodatków zawiera projekt rekuperacji, instalacji solarnej, fotowoltaicznej, kotłowni na pompę ciepła i paliwo stałe. Podstawowe ogrzewanie gazowe, wentylacja grawitacyjna w standardzie. Zwarta bryła, prosta konstrukcja – projekt domu taniego w budowie. Dom przy Niezapominajek 16 to nowoczesny i energooszczędny projekt domu, który wybudujemy szybko i stosunkowo niskim kosztem. Szukając średniej wielkości domu parterowego, z trzema niezależnymi sypialniami, powinniśmy zwrócić uwagę właśnie na ten projekt. Dom posiada dach dwuspadowy o symetrycznych połaciach, co sprawia, iż jest wyjątkowo oszczędny w realizacji w budowie. Wnętrze mieści trzy komfortowe pokoje, główną łazienkę oraz drugą mniejszą, zlokalizowaną w pobliżu strefy dziennej. Pokój dzienny ma niemal 30 m², co sprawia iż jest przestronnym miejscem wspólnego wypoczynku. Posiada klimatyczny kominek, szczególnie doceniany w jesienne i zimowe wieczory. Odpowiedni poziom doświetlenia gwarantują przesuwne drzwi tarasowe oraz stałe przeszklenie fix, obok strefy przeznaczonej na jadalnię. Kuchnia jest półotwarta, oddzielona od salonu roboczą ladą, co pozwala na spokojną pracę, nie ingerującą nadmiernie w przestrzeń wypoczynku. Dom przy Niezapominajek 16 posiada dach o kącie nachylenia 30 stopni, przez co możliwa jest adaptacja poddasza na dowolne cele – mieszkalne, biurowe, rekreacyjne. Pozwala na to monolityczny strop o dużej wytrzymałości. Adaptując poddasze możemy tanim kosztem powiększyć powierzchnię użytkową domu, w miarę rosnących potrzeb rodziny. Budynek zaprojektowano w standardzie energooszczędnym oraz wyposażono w praktyczne dodatki – projekt rekuperacji, instalacji solarnej i fotowoltaicznej, schemat kotłowni na pompę ciepła. To projekt domu taniego w budowie, szybkiego w realizacji i ekonomicznego w użytkowaniu. Prosty dom, szybka budowa, oszczędne użytkowanie – gotowa recepta na sukces.


