Projekt domu - Dom przy Niezapominajek 15


koszty dostawy: 0,00 zł
Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 91.00 m² |
| pow. zabudowy: | 162.42 m² |
| kubatura: | 744.92 m³ |
| wysokość: | 7.26 m |
| kąt dachu: | 30° |
| pow. dachu: | 238.61 m² |
| szer. budynku: | 11.40 m |
| min. działka: | 19.40 x 21.60 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe+pompa ciepła |
Dom przy Niezapominajek 15 91.00 m²
Więcej niż dom – wygodne, eleganckie i bezpieczne miejsce do życia dla całej rodziny.

Dom przy Niezapominajek 15
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 2.64 m² |
| 2. | hall: | 4.11 m² |
| 3. | korytarz: | 10.01 m² |
| 4. | pokój: | 10.26 m² |
| 5. | łazienka: | 2.67 m² |
| 8. | pokój: | 11.19 m² |
| 9. | łazienka: | 5.52 m² |
| 10. | pokój: | 9.24 m² |
| 11. | pokój dzienny: | 26.33 m² |
| 12. | kuchnia: | 9.03 m² |
| RAZEM: | 91 m² | |
| 6. | garaż: | 32.48 m² |
| 7. | kotłownia: | 3.46 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Niezapominajek 15 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Niezapominajek 15
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 30 marca 2026 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Dom przy Niezapominajek 15 to gotowy projekt domu parterowego z dachem czterospadowym. Powierzchnia użytkowa 91 m², kalenica równoległa do drogi, kąt nachylenia 30 stopni. Projekt domu z podwójnym garażem w bryle budynku. Układ funkcjonalny przewiduje 3 pokoje, kuchnię, salon, 2 łazienki i kotłownię. Projekt domu taniego w budowie i prostego w realizacji. Dokumentacja projektowa przewiduje wentylację grawitacyjną i ogrzewanie na gaz. Projekt zawiera dodatkowe projekty instalacji fotowoltaicznej, solarnej, ogrzewania pompą ciepła i wentylacji mechanicznej z rekuperacją, podnoszące energooszczędne parametry budynku. Opracowany wg standardów WT 2021 i zgodnie z europejską normą konstrukcyjną Eurokod. Dom przy Niezapominajek 15, o powierzchni 91 m², to projekt domu, który wybudujemy szybko i bez niepotrzebnego narażania budżetu inwestycji. To tani dom o prostej konstrukcji i regularnej formie, opartej na planie prostokąta. Wnętrze mieści przestronną strefę dzienną, na którą składa się otwarta kuchnia i pokój. To wygodna i funkcjonalna przestrzeń doskonale doświetlona dzięki większym przeszkleniom. Przesuwne drzwi balkonowe prowadzą na taras, a dalej wprost do zielonego ogrodu. To miejsce idealne do wypoczynku w słoneczne dni. Na styku pokoju dziennego i kuchni przewidziano miejsce na jadalniany stół. Sama przestrzeń robocza oddzielona jest barową ladę, która optycznie separuje kuchnię od salonu. Część nocną budynku tworzą dwie sypialnie przedzielone łazienką. To wygodne pokoje, w których jest miejsce na łóżka, oraz niezbędne szafy i biurka. Trzeci pokój zlokalizowany jest we frontowej części budynku. Może to być dodatkowa sypialnia, pokój dla gości, lub gabinet do pracy. W pobliżu części dziennej i dodatkowego pokoju przewidziano dodatkową, mniejszą łazienkę. Dom przy Niezapominajek 15 posiada dwustanowiskowy garaż w bryle budynku. To najtańsza opcja jeśli chodzi o domy z garażem. Nie wymaga dodatkowego dachu i idealnie komponuje się w całość budynku. W tym nowoczesnym i energooszczędnym domu zamieszkamy szybko, a budowa nie pochłonie wielkich kosztów. Niewiele zapłacimy również za utrzymanie budynku. Możliwość zastosowania fotowoltaiki, solarów, rekuperacji i pompy ciepła pozwala sporo zaoszczędzić na kosztach utrzymania. Jeśli szukamy niewielkiego domu parterowego, taniego w realizacji i użytkowaniu, to Dom przy Niezapominajek 15 będzie optymalnym wyborem.


