Projekt domu - Dom przy Makowej 2 bisodbicie lustrzane

129.91 m²salon + 3 pokojegaraż: 2
local_offerwycofany z oferty

Dodatki do projektu:

Charakterystyka energetyczna 0,00 zł
Projekt instalacji solarnej0,00 zł
Projekt szamba0,00 zł
więcej o dodatkach »

Dane techniczne:

pow. użytkowa:129.91 m²
pow. zabudowy:246.05 m²
kubatura:803.66 m³
wysokość:7.94 m
kąt dachu:30°
pow. dachu:254.63 m²
szer. budynku:13.05 m
min. działka:21.05 x 30.52 m
ściany zewn.:pustak 25 cm, styropian 15 cm
ściany nośne:pustak 25 cm
strop:monolityczny żelbetowy
pokrycie dachu:dachówka ceramiczna lub betonowa
ogrzewanie:gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe
group_workZobacz inne wariantyflipPokaż wersję katalogowątollSprawdź koszty budowyfilter_center_focusDopasuj do działkiimport_contactsPobierz bezpłatny e-katalog
printWydrukuj
favorite_borderedDodaj do ulubionych
done_allZaznacz do porównania
remove_circle_outlineOdznacz
format_list_bulletedPorównaj
share

Dom przy Makowej 2 bis 129.91 m²

odbicie lustrzane

Amerykański sen – spełnij swoje marzenia o kalifornijskim bungalow.

Koszty budowy - Dom przy Makowej 2 bis

Koszt budowy domu systemem gospodarczym, prezentowana wartość to "stan pod klucz" w oparciu o wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Dane pochodzą z oficjalnych obwieszczeń Wojewodów. Stan pod klucz, w odróżnieniu od stanu deweloperskiego, to w pełni wykończony dom, do którego wystarczy wstawić meble i można od razu zamieszkać. Nie ufaj wyliczeniom bez pokrycia, tylko u nas realne koszty budowy! Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 30% wartości obliczeniowej. Czytaj dalej »

Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 30 marca 2023 r. Poz. 2020
view_list
395 485 zł
Nie zajmujemy się budową domów!

Projekt domu parterowego z dachem wielospadowym i wejściem od południa. Powierzchnia użytkowa wynosi 129.9 m². Dom przy Makowej 2 bis posiada otwarty salon z kuchnią, 3 dodatkowe pokoje, 2 łazienki, WC, garderobę i pomieszczenie gospodarcze. Duża kotłownia i podwójny garaż. Nowoczesny dom energooszczędny, zawiera instalację solarną. Dom z płaskim dachem nad garażem. Dom przy Makowej 2 bis to klasyczny bungalow w amerykańskim stylu, którego nie powstydziłby się nie jeden mieszkaniec Hollywood. Projekt domu z południową ekspozycją części dziennej zapewnia doskonałe nasłonecznienie otwartej przestrzeni kuchni i salonu. Duże przeszklenia to wyraźne nawiązanie do nowoczesnego trendu panującego w projektowaniu domów. Zaciszną, północną część przeznaczono na komfortową strefę wypoczynku. Dwa pokoje dla dzieci są odpowiedniej wielkości, a apartament rodziców to ekskluzywna sypialnia, z prywatną łazienką i garderobą. Na przestronnym parterze przewidziano aż trzy łazienki, dlatego przy Makowej 3 bis nie spotkamy się z porannymi kolejkami do toalety. Pomysłowo rozwiązano tu kwestię zaplecza użytkowego. Duża kotłownia, zasilająca ten 130 metrowy dom, ulokowana jest za garażem, przez co nie tracimy przestrzeni w głównej części budynku. Szeroki, dwustanowiskowy garaż pomieści bez trudu rodzinnego vana i ekonomiczne, miejskie auto. Przydatne jest również funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze, w którym można przechować środki i sprzęty służące do utrzymania czystości w domu. Dom przy Makowej 2 bis ma jeszcze jedna zaletę. Projekty domów parterowych z 30 stopniowym kątem nachylenia dachu, umożliwiają adaptację poddasza na cele mieszkalne. To potencjał, który w każdej chwili można wykorzystać. Marząc o własnym domu nie warto iść na kompromisy. Duży, parterowy dom, w kalifornijskim stylu, to doskonała realizacja american dream na naszym podwórku.

all_inboxCo zawiera projekt?transformZgoda na zmiany
Dom przy Makowej 2 bis - wymiary na działceDom przy Makowej 2 bis - przekrój