Projekt domu - Dom przy Kwiatowej 9


koszty dostawy: 0,00 zł
Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 137.50 m² |
| pow. zabudowy: | 256.85 m² |
| kubatura: | 947.78 m³ |
| wysokość: | 7.31 m |
| kąt dachu: | 25° |
| pow. dachu: | 351.92 m² |
| szer. budynku: | 16.15 m |
| min. działka: | 24.15 x 25.10 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe |
Dom przy Kwiatowej 9 137.50 m²
Odmień swoje życie na lepsze – wybierz projekt domu, z którym zakwitnie na nowo radość codziennych chwil.

Dom przy Kwiatowej 9
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 7.02 m² |
| 2. | hall: | 10.66 m² |
| 5. | korytarz: | 9.20 m² |
| 6. | pokój: | 12.74 m² |
| 7. | pokój: | 16.87 m² |
| 9. | łazienka: | 8.04 m² |
| 10. | pokój: | 12.08 m² |
| 11. | garderoba: | 4.70 m² |
| 12. | łazienka: | 4.48 m² |
| 13. | pokój dzienny: | 32.95 m² |
| 14. | kuchnia: | 17.25 m² |
| 15. | spiżarnia: | 1.51 m² |
| RAZEM: | 137.5 m² | |
| 3. | garaż: | 35.93 m² |
| 4. | kotłownia: | 9.98 m² |
| 8. | pralnia: | 4.98 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Kwiatowej 9 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Kwiatowej 9
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 24 września 2025 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Dom przy Kwiatowej 9 to gotowy projekt domu parterowego z podwójnym garażem i dachem czterospadowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 137.50 m², kąt nachylenia dachu 25°. Nowoczesny projekt domu z sypialniami. Układ funkcjonalny zakłada ponad to otwarty salon, kuchnię ze spiżarnią, 2 łazienki, garderobę, pralnię i dużą kotłownie. Energooszczędny dom o niskich kosztach realizacji. Podstawowy wariant posiada ogrzewanie na gaz i wentylację grawitacyjną. W pakiecie bezpłatnych dodatków rekuperacja, instalacja solarna i fotowoltaiczna, projekt ogrzewania pompą ciepła i na paliwo stałe. Dom przy Kwiatowej 9 to projekt nowoczesnego domu parterowego z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku. Słoneczny, otwarty, przestronny i pełen komfortowych dla całej rodziny rozwiązań. Na 137 m² powierzchni użytkowej przewidziano komfortową strefę dzienną z dużym salonem i kuchnią oraz przestrzeń nocną, którą tworzą trzy sypialnie. W salonie znajdziemy miejsce na wygodną sofę i kominek, nadający klimat wnętrzu. Kuchnia, wyposażona w spiżarnię, posiada nowoczesną wyspę roboczą oraz długi blat, doświetlony panoramicznym oknem. Na przecięciu strefy kuchennej i pokoju dziennego jest miejsce na duży stół jadalniany. Wnętrze strefy dziennej jest doskonale doświetlone dzięki stałym przeszkleniom typu FIX oraz szerokim i przesuwnym drzwiom tarasowym. Komfortowa strefa wypoczynku posiada 3 sypialnie, 2 łazienki oraz garderobę. Pokoje są jasne, ustawne i mają bezpośredni dostęp do zielonej części ogrodu. Zapleczem gospodarczym dla tego komfortowego domu jest pralnia oraz spora kotłownia. Projekt zawiera szereg rozwiązań pozwalających obniżyć koszty utrzymania domu. Do wykorzystania mamy dodatkowe projekty wentylacji mechanicznej z rekuperacją, instalację solarną i fotowoltaiczną oraz projekt kotłowni zasilanej paliwem stałym lub pompą ciepła. W standardzie przewidziano ogrzewanie gazowe i wentylację grawitacyjną. Nowoczesne rozwiązania energooszczędne idą w parze z równie ciekawą stylistyką budynku. Szara dachówka, okna w kolorze inox, drewniane elementy dekoracyjne elewacji oraz białe ściany to połączenie oddające współczesne trendy w estetyce domów jednorodzinnych. Kwiatowa 9 to projekt domu, który z powodzeniem sprosta wymaganiom większej rodziny, nie nadwyrężając jednocześnie budżetu całej inwestycji


