Projekt domu - Dom przy Kwiatowej 5 bis

checkWT 2021
115.00 m²salon + 4 pokojegaraż: 2
local_offerprodukt niedostępny

Dodatki do projektu:

Charakterystyka energetyczna 0,00 zł
Projekt instalacji solarnej0,00 zł
Projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją0,00 zł
Projekt szamba0,00 zł
więcej o dodatkach »

Dane techniczne:

pow. użytkowa:115.00 m²
pow. zabudowy:215.94 m²
kubatura:690.19 m³
wysokość:7.78 m
kąt dachu:30°
pow. dachu:314.91 m²
szer. budynku:14.90 m
min. działka:22.90 x 23.35 m
ściany zewn.:pustak 25 cm, styropian 20 cm
ściany nośne:pustak 25 cm
strop:monolityczny żelbetowy
pokrycie dachu:dachówka ceramiczna lub betonowa
ogrzewanie:gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe
Ep (gaz):63.38 [kWh/(m²•rok)]
Ep (biomasa):30.66 [kWh/(m²•rok)]
group_workZobacz inne wariantyflipPokaż wersję lustrzanątollSprawdź koszty budowyfilter_center_focusDopasuj do działkiimport_contactsPobierz bezpłatny e-katalog
printWydrukuj
favorite_borderedDodaj do ulubionych
done_allZaznacz do porównania
remove_circle_outlineOdznacz
format_list_bulletedPorównaj
share

Dom przy Kwiatowej 5 bis 115.00 m²

Bezpieczne, zadaszone wejście, komfortowy taras i słoneczne wnętrze. Parterowy dom otwarty na Ciebie.

Koszty budowy - Dom przy Kwiatowej 5 bis

Koszt budowy domu systemem gospodarczym, prezentowana wartość to "stan pod klucz" w oparciu o wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Dane pochodzą z oficjalnych obwieszczeń Wojewodów. Stan pod klucz, w odróżnieniu od stanu deweloperskiego, to w pełni wykończony dom, do którego wystarczy wstawić meble i można od razu zamieszkać. Nie ufaj wyliczeniom bez pokrycia, tylko u nas realne koszty budowy! Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 30% wartości obliczeniowej. Czytaj dalej »

Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 30 marca 2023 r. Poz. 2020
view_list
350 095 zł
Nie zajmujemy się budową domów!

Nowoczesny projekt domu parterowego o powierzchni 115 m². Dach czterospadowy o kącie nachylenia 30° - projekt domu z poddaszem do adaptacji. Dom z podwójnym garażem w bryle budynku. Posiada 4 pokoje, 2 łazienki, otwarty pokój dzienny, kuchnię z wyspą oraz kotłownię. Projekt domu z zadaszonym tarasem i wejściem do domu. Gotowy projekt domu energooszczędnego, prostego w realizacji i ekonomicznego w użytkowaniu. Zwarta bryła, regularne kształty – dom tani w budowie. Przy Kwiatowej 5 bis znajdą swoje miejsce wszyscy, którzy cenią sobie wysoki komfort mieszkania, otwarte przestrzenie i nowoczesny charakter parterowego domu. W porównaniu do poprzedniej wersji projekt domu zyskał zadaszone wejście, co podnosi wygodę użytkowania. Sercem domu jest otwarta strefa dziennego pobytu. Skalda się ona z pokoju dziennego z kominkiem oraz stylowej kuchni z panoramicznym oknem. Na styku obu przestrzeni zaplanowano miejsce na duży, jadalniany stół. Stylowy livingroom jest doskonale doświetlony naturalnym światłem. Posiada przesuwne drzwi balkonowe prowadzące na zadaszony taras i bezpośrednio do ogrodu. Komfortową strefę wypoczynku tworzą 4 pokoje i przylegające do nich 2 łazienki. Mniejsza łazienka posiada natrysk i miejsce na pralkę, główna jest kompletnie wyposaża, zarówno w wannę, jak i kabinę prysznicową. W Domu przy Kwiatowej 5 bis zaprojektowano podwójny garaż. Pomieści on – poza samochodami – niezbędne w domu sprzęty, takie jak kosiarka, ogrodowe meble, a także rowery, czy wózek dziecięcy. Nowoczesny, energooszczędny projekt domu posiada dach nachylony pod kątem 30°. Na poddaszu jest przez to wystarczająco dużo miejsca, by myśleć o jego adaptacji na cele mieszkalne. Kotłownia, zaprojektowana na gaz, z powodzeniem spełni również funkcję kotłowni na paliwo stałe. Kwiatowa 5 bis została wykończona w zgodzie z najmodniejszymi trendami panującymi we współczesnej architekturze domów jednorodzinnych. Biała elewacja, dachówka o stalowym odcieniu współgrająca z okienną stolarką, tworzy udaną kompozycję, która ozdobi z powodzeniem każdą działkę.

all_inboxCo zawiera projekt?transformZgoda na zmiany
Dom przy Kwiatowej 5 bis - wymiary na działceDom przy Kwiatowej 5 bis - przekrój