Projekt domu - Dom przy Kwiatowej 2

checkWT 2021
120.00 m²salon + 4 pokojegaraż: 2
local_offerprodukt niedostępny

Dodatki do projektu:

Charakterystyka energetyczna 0,00 zł
Projekt instalacji solarnej0,00 zł
Projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją0,00 zł
Projekt szamba0,00 zł
więcej o dodatkach »

Dane techniczne:

pow. użytkowa:120.00 m²
pow. zabudowy:201.63 m²
kubatura:679.50 m³
wysokość:6.98 m
kąt dachu:25°
pow. dachu:304.47 m²
szer. budynku:15.25 m
min. działka:23.25 x 23.85 m
ściany zewn.:pustak 25 cm, styropian 20 cm
ściany nośne:pustak 25 cm
strop:monolityczny żelbetowy
pokrycie dachu:dachówka ceramiczna lub betonowa
ogrzewanie:gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe
Ep (gaz):51.06 [kWh/(m²•rok)]
Ep (biomasa):27.13 [kWh/(m²•rok)]
group_workZobacz inne wariantyflipPokaż wersję lustrzanątollSprawdź koszty budowyfilter_center_focusDopasuj do działkiimport_contactsPobierz bezpłatny e-katalog
printWydrukuj
favorite_borderedDodaj do ulubionych
done_allZaznacz do porównania
remove_circle_outlineOdznacz
format_list_bulletedPorównaj
share

Dom przy Kwiatowej 2 120.00 m²

Parterowe szczęście dla całej rodziny. Stawiaj sobie najwyższe cele!

Koszty budowy - Dom przy Kwiatowej 2

Koszt budowy domu systemem gospodarczym, prezentowana wartość to "stan pod klucz" w oparciu o wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Dane pochodzą z oficjalnych obwieszczeń Wojewodów. Stan pod klucz, w odróżnieniu od stanu deweloperskiego, to w pełni wykończony dom, do którego wystarczy wstawić meble i można od razu zamieszkać. Nie ufaj wyliczeniom bez pokrycia, tylko u nas realne koszty budowy! Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 30% wartości obliczeniowej. Czytaj dalej »

Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 30 marca 2023 r. Poz. 2020
view_list
365 316 zł
Nie zajmujemy się budową domów!

Projekt domu parterowego o powierzchni użytkowej 120 m², z podwójnym garażem. Nowoczesny dom energooszczędny z dachem czterospadowym. Układ funkcjonalny zawiera salon z kuchnią, 4 pokoje, 2 łazienki i garderobę. Projekt domu z dużymi przeszkleniami i zadaszonym tarasem. Dom tani w budowie, oszczędny w użytkowaniu. Dom przy Kwiatowej 2 to kwintesencja ekonomii projektowania i precyzji w aranżacji przestrzeni. Na 120 m² mieści 4 pokoje, słoneczny salon, kuchnię i 2 łazienki. Do tego podwójny garaż, sporą kotłownię i garderobę. Ten gotowy projekt domu parterowego posiada wszystkie elementy potrzebne do komfortowego mieszkania. Wnętrze jest podzielone na strefę dzienną i nocną. Sypialnie i łazienki ulokowano w ustronnej części domu. Dostaniemy się do nich z korytarza zaprojektowanego w kształcie litery C. Swoistą wyspą w takim układzie pomieszczeń jest łazienka i garderoba. Warto podkreślić, iż Kwiatowa 2 posiada 2 kompletne łazienki, co podnosi komfort użytkowania domu. Zapobiega też problemom z porannym zamieszaniem przed wyjściem do pracy i szkoły. Pokój dzienny wraz z kuchnią, to słoneczna, otwarta przestrzeń o powierzchni ponad 40 m². Na zadaszony taras prowadzą szerokie drzwi zaprojektowane w systemie przesuwnym HS. Dach nad tarasem to praktyczne rozwiązanie powiększające przestrzeń wypoczynku. W takim miejscu możemy bezpiecznie przebywać zarówno w czasie deszczu, jak i w upalne dni. W kuchni przewidziano szerokie, panoramiczne okno. Dzięki niemu przestrzeń robocza jest jasna, a kuchnia prezentuje się stylowo. Takie okno pozwala również „mieć oko” na podwórko i bawiące się na nim dzieci. Projekt domu przy Kwiatowej 2, mimo stosunkowo niewielkiej powierzchni, oferuje mieszkańcom na prawdę wiele. To nowoczesny dom, który po wybudowaniu stanie się ozdobą okolicy. Projekt domu energooszczędnego, ekonomicznego w użytkowaniu i prostego w budowie. Wyzwanie, które warto podjąć!

all_inboxCo zawiera projekt?transformZgoda na zmiany
Dom przy Kwiatowej 2 - wymiary na działceDom przy Kwiatowej 2 - przekrój