Projekt domu - Dom przy Kwiatowej 10


koszty dostawy: 0,00 zł
Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 145.36 m² |
| pow. zabudowy: | 256.80 m² |
| kubatura: | 947.78 m³ |
| wysokość: | 7.35 m |
| kąt dachu: | 25° |
| pow. dachu: | 351.66 m² |
| szer. budynku: | 16.15 m |
| min. działka: | 24.15 x 25.00 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe |
Dom przy Kwiatowej 10 145.36 m²
Parterowe szczęście dla całej rodziny. Stawiaj sobie najwyższe cele!

Dom przy Kwiatowej 10
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 7.02 m² |
| 2. | hall: | 7.96 m² |
| 5. | korytarz: | 10.22 m² |
| 6. | pokój: | 12.74 m² |
| 7. | pokój: | 16.71 m² |
| 8. | łazienka: | 6.36 m² |
| 9. | pokój: | 10.68 m² |
| 10. | pokój: | 12.78 m² |
| 11. | garderoba: | 4.70 m² |
| 12. | łazienka: | 4.48 m² |
| 13. | pokój dzienny: | 32.95 m² |
| 14. | kuchnia: | 17.25 m² |
| 15. | spiżarnia: | 1.51 m² |
| RAZEM: | 145.36 m² | |
| 3. | garaż: | 34.44 m² |
| 4. | kotłownia: | 11.67 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Kwiatowej 10 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Kwiatowej 10
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 24 września 2025 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Dom przy Kwiatowej 10 to gotowy projekt domu parterowego z dwustanowiskowym garażem i dachem czterospadowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 145.36 m², kąt nachylenia dachu 25°. Projekt domu o nowoczesnej stylistyce z 4 pokojami. Układ funkcjonalny zakłada ponad to otwarty salon, kuchnię ze spiżarnią, 2 łazienki, garderobę i dużą kotłownie z miejscem na pralnię. Energooszczędny dom tani w utrzymaniu. Pakiet dodatków zawiera projekty instalacji solarnej, fotowoltaicznej, rekuperacji orz ogrzewania pompą ciepła i na paliwo stałe. W podstawowych założeniach przyjęto wentylację grawitacyjną i ogrzewanie gazowe. Prosta konstrukcja, projekt domu taniego w budowie i oszczędnego w użytkowaniu. Dom przy Kwiatowej 10 został zaprojektowany z myślą o dużej rodzinie, która potrzebuje większej ilości pokoi, ale nie chce wydawać zbyt dużo pieniędzy na przesadnie dużą rezydencję. Projekt domu parterowego o powierzchni 145 m² zapewnia 4 niezależne sypialnie oraz otwartą strefę dzienną. W ustawnych pokojach każdy domownik znajdzie odpowiednio dużo miejsca na relaks, jak i na naukę. Komfortowy salon, z dużą ilością przeszkleń i nowoczesnymi drzwiami przesuwnymi to najbardziej reprezentatywna część domu. Pokój dzienny wraz z kuchnią ma ponad 50 m² powierzchni, co zapewnia wygodę i komfort podczas pracy i odpoczynku. Domownicy mają ponadto do dyspozycji 2 w pełni wyposażone łazienki, dzięki czemu nie ma problemu z poranną toaletą, czy przyjmowaniem gości. Do dyspozycji lokatorów oddano również funkcjonalna garderobę, spiżarnię oraz dużą kotłownię z miejscem na pralnię. Dwustanowiskowy garaż pomieści z powodzeniem 2 auta i sprzęt wykorzystywany w przydomowych pracach. Projekt domu z zadaszonym tarasem to ciekawa propozycją dla wymagających inwestorów. Taki taras wydatnie powiększa przestrzeń relaksu otwierając dom na zieloną część ogrodu. Dom przy Kwiatowej 10 to projekt domu energooszczędnego, posiada nowoczesne rozwiązania pozwalające ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem budynku. Schematy wentylacji mechanicznej z rekuperacją i instalacji solarnej, fotowoltaicznej oraz ogrzewania pompą ciepła stanowią ciekawe dodatki do projektu. Prosta konstrukcja i ograniczona do minimum ilość elementów konstrukcyjnych, gwarantuje, iż jest to projekt domu oszczędnego w wykonaniu, który nie generuje niepotrzebnych kosztów. Kwiatowa 10 to komfortowy dom, pełen przestrzeni i przyjaznego wnętrza oddanego rodzinie.


