Projekt domu - Dom przy Kolorowej 4odbicie lustrzane


koszty dostawy: 0,00 zł
Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 120.00 m² |
| pow. zabudowy: | 129.28 m² |
| kubatura: | 752.93 m³ |
| wysokość: | 8.06 m |
| kąt dachu: | 40° |
| pow. dachu: | 182.70 m² |
| szer. budynku: | 7.70 m |
| min. działka: | 14.70 x 26.65 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe |
| Ep (gaz): | 61.08 [kWh/(m²•rok)] |
| Ep (biomasa): | 33.04 [kWh/(m²•rok)] |


Dom przy Kolorowej 4 120.00 m²
odbicie lustrzaneKiedy działka stawia wymagania, znajdź najlepszą odpowiedź. Stylowy projekt na wąską działkę – wybuduj spokojnie nowy dom.

Dom przy Kolorowej 4
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 5.71 m² |
| 2. | hall: | 8.67 m² |
| 5. | łazienka: | 4.68 m² |
| 7. | pokój dzienny: | 30.46 m² |
| 8. | kuchnia: | 10.43 m² |
| RAZEM: | 59.95 m² | |
| 3. | garaż: | 2197.00 m² |
| 4. | kotłownia: | 7.36 m² |
| 6. | pom. gosp.: | 1.05 m² |
| 9. | pralnia: | 3.33 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Kolorowej 4 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne warianty
Dom przy Kolorowej 4
RZUT PODDASZA
| 2. | hall: | 6.49 m² |
| 3. | pokój: | 11.27 m² (14.65 m²) |
| 4. | pokój: | 11.44 m² (14.83 m²) |
| 5. | łazienka: | 6.94 m² (9.80 m²) |
| 6. | pokój: | 13.54 m² (16.49 m²) |
| 7. | garderoba: | 7.04 m² (9.99 m²) |
| 8. | garderoba: | 3.33 m² (4.53 m²) |
| RAZEM: | 60.05 m² (76.78 m²) | |
| 1. | schody: | 5.57 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Kolorowej 4 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Kolorowej 4
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 30 marca 2026 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Projekt domu z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku. Powierzchnia użytkowa 120 m², dach dwuspadowy, kalenica prostopadła do drogi. Parter mieści pokój dzienny, otwartą kuchnię, łazienkę, pralnię i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdziemy 3 sypialnie, dużą łazienkę oraz dwie garderoby. Z sypialni głównej dostępny ponad 20 metrowy taras. Zaplecze gospodarcze stanowi garaż oraz spora kotłownia. Projekt przewiduje ogrzewanie gazowe i wentylację grawitacyjną. Pakiet dodatków obejmuje projekty fotowoltaiki, instalacji solarnej, rekuperacji, ogrzewania na paliwo stałe i pompę ciepła. Projekt domu na wąską działkę, tani i prosty w budowie. Dom przy Kolorowej 4 to projekt nowoczesnego domu przygotowany z myślą o budowie na wąskich działkach. Wąski profil bryły i niewielka powierzchnia zabudowy pozwalają na realizację na trudnych i wymagających parcelach. Powierzchnia użytkowa 120 m² mieści bogaty program funkcjonalny, spełniający potrzeby 4-5 osobowej rodziny. Na parterze mamy do dyspozycji pokój dzienny o powierzchni 30 m². Doświetlony z dwóch stron oknem i przesuwnymi drzwiami, płynnie łączy się z tarasem i zieloną strefą ogrodu. Znajdziemy tu miejsce na kominek, wygodną sofę i duży stół jadalniany. Kuchnia z wyspą roboczą znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie salonu. Promienie słoneczne, wpadające przez panoramiczne okno, doskonale doświetlają roboczy blat. Na dolnym poziomie przewidziano również łazienkę, pralnię oraz funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze pod schodami. Poddasze mieści komfortową strefę wypoczynku o ergonomicznym układzie pomieszczeń. Zaprojektowano tu główną sypialnię z prywatną garderobą, posiadającą dostęp do dużego tarasu. Poza tym dwa pokoje dla dzieci, ogólnodostępną garderobę oraz okazały pokój kąpielowy. Całość podzielona jest za pomocą lekkich ścianek działowych, co umożliwia bezproblemową modyfikację układu w trakcie budowy domu. Zapleczem gospodarczym Kolorowej 4 jest jednostanowiskowy garaż oraz spora kotłownia, w której bez trudu przechowamy sezonowe meble czy ogrodowy sprzęt potrzebny w domu. Dom przy Kolorowej 4 został zaprojektowany pod ogrzewanie gazowe i tradycyjną wentylację grawitacyjną. W pakiecie bezpłatnych dodatków otrzymujemy jednak do wykorzystania dodatkowe projekty instalacji z zakresu odnawialnych źródeł energii. Możemy wyposażyć nasz dom w instalację fotowoltaiczną, solarną, czy rekuperację. Możemy zmienić również formę ogrzewania na paliwo stałe lub pompę ciepła. Dom przy Kolorowej 4 to projekt domu energooszczędnego o prostej konstrukcji i niskich kosztach realizacji. To odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają stylowych rozwiązań na trudne i wąskie działki.


