Projekt domu - Dom przy Cyprysowej 12 K


Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 114.00 m² |
| pow. zabudowy: | 92.74 m² |
| kubatura: | 539.34 m³ |
| wysokość: | 8.35 m |
| kąt dachu: | 40° |
| pow. dachu: | 169.65 m² |
| szer. budynku: | 9.60 m |
| min. działka: | 16.60 x 17.60 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe |
Dom przy Cyprysowej 12 K 114.00 m²
Tradycyjnie i z klasą. Przymierzony pasuje jak ulał do Twojego charakteru.

Dom przy Cyprysowej 12 K
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 4.20 m² |
| 2. | hall: | 4.85 m² |
| 3. | kuchnia: | 11.58 m² |
| 4. | pokój dzienny: | 23.03 m² |
| 5. | pokój: | 11.05 m² |
| 7. | łazienka: | 3.67 m² |
| RAZEM: | 58.38 m² | |
| 6. | pralnia: | 2.53 m² |
| 8. | kotłownia: | 7.52 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Cyprysowej 12 K lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne warianty
Dom przy Cyprysowej 12 K
RZUT PODDASZA
| 1. | hall + schody: | 12.00 m² |
| 2. | łazienka: | 8.27 m² (10.28 m²) |
| 3. | pokój: | 13.66 m² (17.72 m²) |
| 4. | pokój: | 11.69 m² (16.64 m²) |
| 5. | pokój: | 10.00 m² (12.71 m²) |
| RAZEM: | 55.62 m² (57.35 m²) |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Cyprysowej 12 K lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Cyprysowej 12 K
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 24 września 2025 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym o powierzchni 114 m². Dom z dachem dwuspadowym, symetrycznym, o kalenicy prostopadłej do drogi. Projekt domu taniego w budowie, bez garażu, o zwartej bryle i prostej konstrukcji. 5 pokoi, kuchnia, pralnia, 2 łazienki. Opracowany zgodnie z WT 2021. Projekt domu z rekuperacją oraz instalacją solarną. Projekt Dom przy Cyprysowej 12 K jest wariantem sprawdzonego projektu Dom przy Cyprysowej 12. Charakterystyczne cechy wyglądu zewnętrznego nadają budynkowi przyjazny charakter. Wnętrze swoim układem nawiązuje bezpośrednio do programu użytkowego zastosowanego w Domu przy Cyprysowej 12. Modyfikacje dotyczą głównie proporcji pomieszczeń oraz ich wielkości i kształtu. Zmiana dotyczy także wybranych parametrów funkcjonalności. Na uwagę zasługuje powiększona kotłownia, duża szafa w wiatrołapie, a także nieco inaczej zorganizowana strefa pobytu dziennego.


