Projekt domu - Dom przy Bukowej 64


koszty dostawy: 0,00 zł
Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 110.00 m² |
| pow. zabudowy: | 149.42 m² |
| kubatura: | 810.20 m³ |
| wysokość: | 6.89 m |
| kąt dachu: | 30° |
| pow. dachu: | 227.89 m² |
| szer. budynku: | 9.35 m |
| min. działka: | 17.35 x 22.90 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe |
Dom przy Bukowej 64 110.00 m²
Stylowy, oszczędny i przytulny dom – pilnie poszukiwana opcja dla wielu inwestorów marzących o własnym miejscu do życia.

Dom przy Bukowej 64
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 3.40 m² |
| 2. | garderoba: | 2.48 m² |
| 3. | hall: | 2.62 m² |
| 4. | toaleta: | 2.18 m² |
| 5. | korytarz: | 6.69 m² |
| 6. | łazienka: | 7.26 m² |
| 7. | pokój: | 13.73 m² |
| 8. | pokój: | 15.01 m² |
| 9. | pokój: | 11.09 m² |
| 11. | pokój dzienny: | 31.41 m² |
| 12. | kuchnia: | 12.57 m² |
| 13. | spiżarnia: | 1.56 m² |
| RAZEM: | 110 m² | |
| 10. | kotłownia: | 6.96 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Bukowej 64 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Bukowej 64
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 24 września 2025 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Dom przy Bukowej 64 to projekt domu parterowego o powierzchni użytkowej 110 m². Dach dwuspadowy o kącie nachylenia 30 stopi i kalenicy równoległej do drogi. Program funkcjonalny tworzą 3 pokoje, salon, kuchnia ze spiżarnią, łazienka, toaleta, garderoba oraz kotłownia z miejscem na pralnię. Ogrzewanie gazowe, wentylacja grawitacyjna + bezpłatny projekt kotłowni na paliwo stałe i pompę ciepła oraz dodatkowy projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Do wyboru również inne rozwiązania z zakresu OZE – projekt instalacji solarnej, oraz fotowoltaicznej. Projekt domu taniego w budowie i oszczędnego w użytkowaniu. Podstawą udanej inwestycji jest dobry projekt domu. Jeśli decydujemy się na prosty i tani w budowie dom parterowy, to Bukowa 64 jest projektem, którym z pewnością warto się zainteresować! Przemyślany układ wnętrza, zwarta bryła, dwuspadowy dach, to tylko kilka jego atutów. Dom przy Bukowej 64, o powierzchni użytkowej 110 m², oferuje otwartą strefę dzienną o powierzchni ponad 44 m². To przyjemna i słoneczna część domu, w której odpoczniemy i spędzimy miło czas z rodziną. Bez najmniejszych utrudnień urządzimy tu również większe przyjęcie dla znajomych. Wygodna sofa, duży stół jadalniany oraz jasna kuchnia ze spiżarnią, gwarantują wysoki komfort pracy oraz rodzinnego spędzania czasu. W strefie dziennej ogrzejemy się przy kominku, obejrzymy ulubiony serial, czy wspólnie przygotujemy potrawy na niedzielny obiad. Bukowa 64 ma również komfortową część nocną. Trzy przestronne sypialnie dają możliwość pełnej regeneracji po trudach pracy, czy szkoły. Komfortowa łazienka oraz dodatkowe WC to sposób na bezkonfliktowe rozwiązanie porannych kolejek do toalety, przed wyjściem z domu. Uzupełnieniem pieczołowicie zaprojektowanego wnętrza jest funkcjonalna garderoba, zlokalizowana obok wejścia do domu, oraz kotłownia z miejscem na pralnię. Dom przy Bukowej 64 to nowoczesny projekt domu energooszczędnego. Możliwa do wykorzystania wentylacja mechaniczna z rekuperacją oraz instalacja solarna i fotowoltaiczna pozwalają obniżyć koszty eksploatacji o 40-50 %. Inwestor ma również możliwość skorzystania z trzech typów kotłowni – podstawowej, na gaz oraz dodatkowych, na paliwo stałe i pompę ciepła. Dzięki prostej konstrukcji i zwartej bryle, jest to dom tani w budowie. Stylowy, oszczędny i ekologiczny dom - opcja pilnie poszukiwana przez setki rodzin, które pragną zrealizować marzenia o własnym miejscu na ziemi.


