Projekt domu - Dom przy Bukowej 63


koszty dostawy: 0,00 zł
Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 110.00 m² |
| pow. zabudowy: | 149.42 m² |
| kubatura: | 780.42 m³ |
| wysokość: | 6.89 m |
| kąt dachu: | 30° |
| pow. dachu: | 227.89 m² |
| szer. budynku: | 9.35 m |
| min. działka: | 17.35 x 22.90 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe |
Dom przy Bukowej 63 110.00 m²
Parterowy dom w nienagannym stylu. Minimalizm, oszczędność, wygoda i dobry smak – po prostu Bukowa 63.

Dom przy Bukowej 63
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 3.40 m² |
| 2. | garderoba: | 2.48 m² |
| 3. | hall: | 2.62 m² |
| 4. | toaleta: | 2.18 m² |
| 5. | kotytarz: | 6.69 m² |
| 6. | łazienka: | 7.26 m² |
| 7. | pokój: | 13.73 m² |
| 8. | pokój: | 15.01 m² |
| 9. | pokój: | 11.09 m² |
| 11. | pokój dzienny: | 31.57 m² |
| 12. | kuchnia: | 12.57 m² |
| 13. | spiżarnia: | 1.56 m² |
| RAZEM: | 110.16 m² | |
| 10. | kotłownia: | 6.96 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Bukowej 63 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Bukowej 63
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 24 września 2025 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Dom przy Bukowej 63 to gotowy projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem czterospadowym. Powierzchnia użytkowa tego nowoczesnego domu wynosi 110 m², dlatego mieści się w kategorii średniej wielkości domów jednorodzinnych. Wnętrze mieści pokój dzienny, kuchnię ze spiżarnią, 3 sypialnie, łazienkę, toaletę, garderobę oraz kotłownię z funkcją pralni. Bukowa 63 to projekt domu taniego w budowie i oszczędnego w utrzymaniu. Pakiet bezpłatnych dodatków zawiera instalację solarną, fotowoltaiczną, rekuperację oraz projekt kotłowni zasilanej pompą ciepła. Dom przy Bukowej 63 to oszczędny i stylowy z klimatem. Gotowy projekt domu Przy Bukowej 63 to dom parterowy o powierzchni użytkowej 110 m². Na tej niewielkiej powierzchni mieszczą się aż 3 sypialnie, komfortowa strefa dzienna, kompletna łazienka, dodatkowa toaleta, garderoba oraz duża kotłownia z przestrzenią na pralnię. Strefa dzienna jest przestronna i słoneczna dzięki przesuwnym drzwiom tarasowym. W kuchni przewidziano wyspę roboczą, połączoną z ladą barową. To nowoczesne, odważne rozwiązanie nadaje wnętrzu wyrazistego charakteru. Jadalnia znalazła swoje miejsce w słonecznej części pokoju dziennego. Jest on doskonale skomunikowany z tarasem i zieloną strefą ogrodu. Bukowa 63 to precyzja projektowania widoczna w każdym aspekcie. Ograniczano tu do minimum ilość, drogich w wykonaniu, elementów konstrukcyjnych, przez co jest to dom tani w budowie i szybki w realizacji. W projekcie są jeden komin dymny oraz 2 kominy wentylacyjne, co pozwala dodatkowo obniżyć koszty inwestycji. Dom przy Bukowej 63 to projekt domu energooszczędnego. Można w nim zastosować wentylacje mechaniczną oraz instalacje fotowoltaiczną i solarną, które są dostępne w pakiecie bezpłatnych dodatków. Nowoczesny, stylowy dom parterowy, który łączy prostotę, minimalizm i najwyższą precyzję projektowania. Tani, elegancki, oszczędny w użytkowaniu – marzenia na wyciągniecie ręki.


