Projekt domu - Dom przy Bukowej 62


koszty dostawy: 0,00 zł
Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
| pow. użytkowa: | 105.89 m² |
| pow. zabudowy: | 144.26 m² |
| kubatura: | 782.23 m³ |
| wysokość: | 6.89 m |
| kąt dachu: | 30° |
| pow. dachu: | 220.80 m² |
| szer. budynku: | 9.35 m |
| min. działka: | 17.35 x 22.35 m |
| ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
| ściany nośne: | pustak 25 cm |
| strop: | monolityczny żelbetowy |
| pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
| ogrzewanie: | gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe |
Dom przy Bukowej 62 105.89 m²
Nie martw się o to, czy dasz radę – wybierz projekt, który odpędzi wszelkie troski. Bukowa 62 - prosta droga do własnego domu.

Dom przy Bukowej 62
RZUT PARTERU
| 1. | wiatrołap: | 3.40 m² |
| 2. | garderoba: | 2.48 m² |
| 3. | hall: | 2.62 m² |
| 4. | toaleta: | 2.18 m² |
| 5. | kotytarz: | 6.30 m² |
| 6. | łazienka: | 6.78 m² |
| 7. | pokój: | 12.45 m² |
| 8. | pokój: | 13.21 m² |
| 9. | pokój: | 10.33 m² |
| 11. | pokój dzienny: | 31.41 m² |
| 12. | kuchnia: | 12.57 m² |
| 13. | spiżarnia: | 1.56 m² |
| RAZEM: | 105.29 m² | |
| 10. | kotłownia: | 6.60 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Bukowej 62 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
Edytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
Zobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Bukowej 62
Koszty budowy to orientacyjna wartość kosztorysowa Stanu Surowego Zamkniętego (SSZ), oparta o dane pochodzące z obwieszczeń Wojewodów. Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 25% wartości kosztorysowej. Wartości uaktualniono według stanu na III kw. 2025 r.Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY OPOLSKIEGO z dnia 24 września 2025 r.Więcej informacji o kosztach budowy »




Dom przy Bukowej 62 to projekt domu parterowego o powierzchni użytkowej 105.89 m². Dach dwuspadowy o kalenicy równoległej do drogi. Wnętrze mieści 3 pokoje, salon, kuchnię ze spiżarnią, łazienkę, toaletę, garderobę oraz pralnię ulokowaną w kotłowni. Prosty i tani w budowie projekt domu energooszczędnego. W standardzie przewidziano wentylację grawitacyjną i ogrzewanie na gaz. Pakiet bezpłatnych dodatków obejmuje rekuperację, projekty instalacji solarnej, fotowoltaiki oraz ogrzewania na paliwo stałe i pompę ciepła. Bukowa 62 to projekt domu, który szybko można dostosować do planowanych na przyszłość standardów dla domów zeroemisyjnych. Urzekające piękno parterowego domu – poznaj kolejne wcielenie topowej serii Domów przy Bukowej. Gotowy projekt domu Przy Bukowej 62 to dom parterowy o powierzchni użytkowej 105.89 m² Na tej optymalnej pod kątem ekonomii realizacji powierzchni mieszczą się 3 sypialnie, komfortowa strefa dzienna, kompletna łazienka, dodatkowa toaleta, garderoba oraz duża kotłownia z przestrzenią na pralnię. Wnętrze Bukowej 62 prezentuje klarowny podział na strefę dzienną - po prawej i nocną - po lewej stronie od wejścia. Salon jest doskonale skomunikowany z zieloną strefą ogrodu, dzięki przesuwnym drzwiom. Jest w nim miejsce na kominek, wygodną sofę i duży telewizor. Jadalnia znalazła swoje miejsce w słonecznej części pokoju dziennego. Kuchnia, zlokalizowana od frontu, posiada nowoczesną wyspę roboczą oraz funkcjonalną spiżarnię. W pobliżu reprezentacyjnej części dziennej zaprojektowano dodatkową toaletę oraz garderobę. Bukowa 62 to precyzja projektowania widoczna w każdym aspekcie. Ograniczano tu do minimum ilość, drogich w wykonaniu, elementów konstrukcyjnych, przez co jest to projekt domu taniego w budowie i szybkiego w realizacji. Dom przy Bukowej 62 to projekt domu energooszczędnego. Można w nim zastosować wentylacje mechaniczną oraz instalację fotowoltaiczni i solarną, które są dostępne w pakiecie bezpłatnych dodatków. Dla wygody inwestorów przygotowano trzy warianty kotłowni. Dom może być ogrzewany gazem (podstawowa opcja) oraz pompą ciepła i paliwem stałym (opcjonalne rozwiązania). Nowoczesny, stylowy dom parterowy, który łączy prostotę, minimalizm i najwyższą precyzję projektowania. Tani, elegancki, oszczędny w użytkowaniu – marzenia na wyciągniecie ręki


