

koszty dostawy: 0,00 zł
Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
pow. użytkowa: | 106.39 m² |
pow. zabudowy: | 143.61 m² |
kubatura: | 508.45 m³ |
wysokość: | 6.92 m |
kąt dachu: | 30° |
pow. dachu: | 213.43 m² |
szer. budynku: | 9.35 m |
min. działka: | 17.35 x 23.30 m |
ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 20 cm |
ściany nośne: | pustak 25 cm |
strop: | monolityczny żelbetowy |
pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
ogrzewanie: | gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe |
Ep (gaz): | 66.19 [kWh/(m²•rok)] |
Ep (biomasa): | 36.03 [kWh/(m²•rok)] |
Dom przy Bukowej 40 106.39 m²
Proste rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Parterowy, szybki w budowie, tani w realizacji. BukoweLove nr 40.

Dom przy Bukowej 40
RZUT PARTERU
1. | Wiatrołap: | 3.04 m² |
2. | Hall: | 2.88 m² |
3. | Przedpokój: | 5.99 m² |
5. | Łazienka: | 5.43 m² |
6. | Pokój: | 11.81 m² |
7. | Pokój: | 8.82 m² |
8. | Pokój: | 11.51 m² |
9. | Pokój: | 12.26 m² |
10. | Pokój dzienny: | 31.34 m² |
11. | Kuchnia: | 9.42 m² |
12. | Spiżarnia: | 2.30 m² |
13. | WC: | 1.59 m² |
RAZEM: | 106.39 m² | |
4. | Kotłownia + pralnia: | 4.70 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Bukowej 40 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
createEdytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
group_workZobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Bukowej 40
Koszt budowy domu systemem gospodarczym, prezentowana wartość to "stan pod klucz" w oparciu o wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Dane pochodzą z oficjalnych obwieszczeń Wojewodów. Stan pod klucz, w odróżnieniu od stanu deweloperskiego, to w pełni wykończony dom, do którego wystarczy wstawić meble i można od razu zamieszkać. Nie ufaj wyliczeniom bez pokrycia, tylko u nas realne koszty budowy! Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 30% wartości obliczeniowej. Czytaj dalej »Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 30 marca 2023 r. Poz. 2020
Gotowy projekt domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 106.39 m². Dom parterowy z dachem dwuspadowym o kalenicy równoległej do drogi. Projekt domu posiada 5 pokoi, otwartą kuchnię, łazienkę, toaletę, pralnię z kotłownią i spiżarnię. Dom energooszczędny, opracowany wg standardów WT 2021. Projekt domu taniego w budowie i szybkiego w realizacji. Dom przy Bukowej 40 to doskonały wybór, gdy chcemy szybko i niskim kosztem wprowadzić się do własnego domu. Parterowy dom, z prostym dachem, posiada zwartą bryłę i nieskomplikowaną konstrukcję. Projekt domu taniego w budowie i oszczędnego w użytkowaniu. Wnętrze podzielono na cześć dzienną i nocną, zgodnie z naturalnym rytmem dnia człowieka. Doskonale doświetlony pokój dzienny tworzy z kuchnią otwartą przestrzeń o powierzchni ponad 40 m². Otwarty przesuwnymi drzwiami na dwie strony, stanowi przyjemne miejsce codziennego relaksu i spotkań rodzinnych. Półotwarta kuchnia posiada dodatkowo spiżarnię, co pozwala zachować porządek w całym pomieszczeniu. Komfortowa strefa nocna składa się z 4 pokoi ulokowanych w przeciwległej części domu. Każda sypialnia ma zaprojektowane drzwi balkonowe, dzięki którym można wyjść z pokoju bezpośrednio do ogrodu. W domu zaprojektowano widną łazienkę oraz dodatkową toaletę. W kotłowni przewidziano stanowisko dla pralki. Dom przy Bukowej 40 został opracowany w oparciu o warunki techniczne dla budynków WT 2021, co gwarantuje energooszczędność. Dokumentacja dodatkowo zawiera projekty wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz instalacji solarnej. Prosty dom, prosta budowa, prosta droga do szczęścia we własnych czterech ścianach. Dom przy Bukowej 40 należy do rodziny gotowych projektów domów przy Bukowej. To projekty domów parterowych o powierzchni od 65 do 140 m². Występują w wersjach z garażem pojedynczym, podwójnym, lub bez garażu. Domy przy Bukowej to projekty domów tanich w budowie i prostych w realizacji. Zobacz kolekcję gotowych projektów z serii Dom przy Bukowej https://www.galeriadomow.pl/projekty-domow/s/Dom-przy-Bukowej





