Projekt domu - Dom przy Altanowej 2

88.10 m²salon + 2 pokojegaraż: 1
local_offerprodukt chwilowo niedostępny

Dodatki do projektu:

Koszty dostawy0,00 zł
3x dodaktowy projekt garażu 0,00 zł
Charakterystyka energetyczna 0,00 zł
Dodatkowy projekt szamba0,00 zł
Dziennik budowy0,00 zł
więcej o dodatkach »

Dane techniczne:

pow. użytkowa:88.10 m²
pow. zabudowy:144.20 m²
kubatura:515.00 m³
wysokość:6.30 m
kąt dachu:30°
pow. dachu:220.00 m²
szer. budynku:12.50 m
min. działka:19.55 x 20.05 m
ściany zewn.:pustak 44 cm, pustak 30 cm
ściany nośne:pustak 25 cm
strop:monolityczny żelbetowy
pokrycie dachu:dachówka ceramiczna lub betonowa
flipPokaż wersję lustrzanątollSprawdź koszty budowyfilter_center_focusDopasuj do działkiimport_contactsZamów bezpłatny katalog
printWydrukuj
favorite_borderedDodaj do ulubionych
done_allZaznacz do porównania
remove_circle_outlineOdznacz
format_list_bulletedPorównaj
share

Dom przy Altanowej 2 88.10 m²

Planuj, mierz, dziel i rządź. Bądź architektem swojego życia!

Koszty budowy - Dom przy Altanowej 2

Koszt budowy domu systemem gospodarczym, prezentowana wartość to "stan pod klucz" w oparciu o wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Dane pochodzą z oficjalnych obwieszczeń Wojewodów. Stan pod klucz, w odróżnieniu od stanu deweloperskiego, to w pełni wykończony dom, do którego wystarczy wstawić meble i można od razu zamieszkać. Nie ufaj wyliczeniom bez pokrycia, tylko u nas realne koszty budowy! Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 30% wartości obliczeniowej. Czytaj dalej »

Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 20 września 2022 r. Poz. 4011
view_list
255 684 zł
Nie zajmujemy się budową domów!

Tradycyjny dom parterowy z pojedynczym garażem i dachem wielospadowym. Projekt domu jednorodzinnego z 3 pokojami, osobną kuchnią i łazienką. Powierzchnia użytkowa wynosi 88,10 m². Klasyczna stylistyka, drewniane dodatki, naturalne wykończenie. Posiada zadaszone wejście i duży taras z tyłu domu. Dom tani w budowie o prostej konstrukcji. Dom przy Altanowej 2 to propozycja dla tych inwestorów, którzy szukają projektu domu z osobną kuchnią. Ten tradycyjny układ pomieszczeń ciągle cieszy się sporym zainteresowaniem. Projekt domu parterowego oferuje swoim mieszkańcom wszystko w zasięgu ręki. Z dużego hallu rozchodzą się drogi do trzech pokoi, łazienki i kuchni. Altanową 2 najlepiej lokować na działce z wjazdem od północy, wtedy pokój dzienny jest najbardziej nasłoneczniony, a duży taras optymalnie ustawiony względem stron świata. W projekcie ograniczono do minimum drogie w wykonaniu elementy konstrukcyjne i zmniejszono ilość kominów. W jednym pionie umieszczono komin kotłowni i kominka, przez co uzyskano oszczędności, tak ważne w procesie realizacji inwestycji. Optymalna, w Altanowej 2, jest także liczba okien, co również wpływa na ekonomię budowy. Prawa i lewa ściana budynku są ścianami pełnymi, co pozwala ulokować dom 3 m. od granicy działki. Niewielki dom parterowy przy Altanowej 2 to propozycja dla tradycjonalistów, którzy cenią spokój, harmonię i naturalny wdzięk przytulnego domu.

all_inboxCo zawiera projekt?transformZgoda na zmiany
Dom przy Altanowej 2 - wymiary na działceDom przy Altanowej 2 - przekrój
Zaloguj się aby dopasować projekt Dom przy Altanowej 2 do swojej działki!