Projekt domu - Dom przy Alabastrowej 42

checkWT 2021
120.00 m²salon + 4 pokojegaraż: 1
local_offerprodukt niedostępny

Dodatki do projektu:

Charakterystyka energetyczna 0,00 zł
Projekt instalacji solarnej0,00 zł
Projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją0,00 zł
Projekt szamba0,00 zł
więcej o dodatkach »

Dane techniczne:

pow. użytkowa:120.00 m²
pow. zabudowy:108.59 m²
kubatura:621.29 m³
wysokość:8.26 m
kąt dachu:40°
pow. dachu:181.52 m²
szer. budynku:8.50 m
min. działka:16.50 x 20.70 m
ściany zewn.:pustak 25 cm, styropian 20 cm
ściany nośne:pustak 25 cm
strop:monolityczny żelbetowy
pokrycie dachu:dachówka ceramiczna lub betonowa
ogrzewanie:gazowe lub pompa ciepła lub paliwo stałe
Ep (gaz):53.54 [kWh/(m²•rok)]
Ep (biomasa):21.38 [kWh/(m²•rok)]
group_workZobacz inne wariantyflipPokaż wersję lustrzanątollSprawdź koszty budowyfilter_center_focusDopasuj do działkiimport_contactsPobierz bezpłatny e-katalog
printWydrukuj
favorite_borderedDodaj do ulubionych
done_allZaznacz do porównania
remove_circle_outlineOdznacz
format_list_bulletedPorównaj
share

Dom przy Alabastrowej 42 120.00 m²

Słoneczny salon, przytulne poddasze i cała reszta, której potrzebujesz do szczęścia. Wybierz najlepiej!

Koszty budowy - Dom przy Alabastrowej 42

Koszt budowy domu systemem gospodarczym, prezentowana wartość to "stan pod klucz" w oparciu o wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Dane pochodzą z oficjalnych obwieszczeń Wojewodów. Stan pod klucz, w odróżnieniu od stanu deweloperskiego, to w pełni wykończony dom, do którego wystarczy wstawić meble i można od razu zamieszkać. Nie ufaj wyliczeniom bez pokrycia, tylko u nas realne koszty budowy! Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 30% wartości obliczeniowej. Czytaj dalej »

Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 30 marca 2023 r. Poz. 2020
view_list
365 316 zł
Nie zajmujemy się budową domów!

Gotowy projekt domu z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Alabastrowa 42 to duży dom o powierzchni użytkowej 120.00 m². Program użytkowy uwzględnia 4 pokoje, salon z kominkiem i otwartą kuchnią, 2 łazienki, pralnię z suszarnią i garderobę. Za pojedynczym garażem zlokalizowano kotłownię. Zwarta bryła, minimalizm elementów konstrukcyjnych oraz prosty, dwuspadowy dach sprawiają, iż jest to dom tani w budowie. Dom przy Alabastrowej 42 to połączenie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących energooszczędność z klasycznym, ponadczasowym charakterem wykończenia zewnętrznego. Parter oferuje mieszkańcom otwartą strefę dziennego pobytu, na którą składa się salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia w wyspą. Dodatkowy pokój to ważny element, który pozwala na dwuetapową realizację budowy. Jest to o tyle wygodne, że również łazienka jest w pełni wyposażona, przez co nie pełni jedynie funkcji toalety dla gości. Ważną rolę w układzie parteru spełniają również pomieszczenia dodatkowe. Duża kotłownia, z wyjściem na zewnątrz, spiżarnia i pojedynczy garaż umożliwiają komfortowe użytkowanie domu. Na poddaszu przewidziano trzy wygodne sypialnie, w tym jedną z prywatną garderobą. Każda z nich jest dobrze doświetlona balkonowymi drzwiami, albo oknami połaciowymi. Dodatkowym atutem jest duża garderoba dostępna dla wszystkich mieszkańców. W funkcjonalny sposób zaaranżowano pralnię i łazienkę. Oddzielono komfortowy, kąpielowy pokój od części użytkowej, nie zaburzając przestrzeni relaksu sprzętami AGD i innymi użytkowymi akcesoriami. Dzięki zwartej bryle, dwuspadowemu dachowi i ograniczeniu elementów konstrukcyjnych Alabastrowa 42 to dom tani w budowie, nie sprawiający trudności w trakcie realizacji. Dom doskonale sprawdzi się na niewielkich parcelach, gdyż przy odpowiednim posadowieniu wystarcza mu działka o szerokości 16,5 m. Energooszczędny, ekonomiczny i elegancki – doskonała propozycja dla miłośników ponadczasowego stylu i wygodnego życia.

all_inboxCo zawiera projekt?transformZgoda na zmiany
Dom przy Alabastrowej 42 - wymiary na działceDom przy Alabastrowej 42 - przekrój