Projekt domu - Dom przy Alabastrowej 22


Dodatki do projektu:
Dane techniczne:
pow. użytkowa: | 90.93 m² |
pow. zabudowy: | 85.43 m² |
kubatura: | 507.77 m³ |
wysokość: | 8.08 m |
kąt dachu: | 40° |
pow. dachu: | 148.96 m² |
szer. budynku: | 8.20 m |
min. działka: | 16.20 x 18.35 m |
ściany zewn.: | pustak 25 cm, styropian 15 cm |
ściany nośne: | pustak 25 cm |
strop: | monolityczny żelbetowy |
pokrycie dachu: | dachówka ceramiczna lub betonowa |
Dom przy Alabastrowej 22 90.93 m²
Stylowe wejście, finezyjny detal, zwarta bryła i nieduża powierzchnia.

Dom przy Alabastrowej 22
RZUT PARTERU
1. | Wiatrołap: | 3.29 m² |
2. | Hall: | 5.16 m² |
3. | Toaleta: | 2.08 m² |
4. | Kuchnia: | 8.01 m² |
5. | Pokój dzienny: | 20.02 m² |
RAZEM: | 38.56 m² | |
6. | Kotłownia: | 5.28 m² |
7. | Pomieszczenie gospodarcze: | 17.40 m² |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Alabastrowej 22 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
createEdytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
group_workZobacz inne warianty
Dom przy Alabastrowej 22
RZUT PODDASZA
1. | Hall + schody: | 9.50 m² |
2. | Łazienka: | 8.19 m² |
4. | Garderoba: | 4.34 m² (5.83 m²) |
5. | Pokój: | 12.01 m² (13.52 m²) |
6. | Pokój: | 9.01 m² (10.84 m²) |
7. | Pokój: | 9.32 m² (12.09 m²) |
RAZEM: | 52.37 m² (59.97 m²) | |
3. | Pralnia + suszarnia: | 3.15 m² (5.59 m²) |
Jeśli podoba Ci się Dom przy Alabastrowej 22 lecz masz pomysł, jak dopasować go jeszcze bardziej do Twoich wymagań - przejdź do szkicownika:
createEdytuj projektLub zobacz gotowe rozwiązania:
group_workZobacz inne wariantyKoszty budowy - Dom przy Alabastrowej 22
Koszt budowy domu systemem gospodarczym, prezentowana wartość to "stan pod klucz" w oparciu o wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Dane pochodzą z oficjalnych obwieszczeń Wojewodów. Stan pod klucz, w odróżnieniu od stanu deweloperskiego, to w pełni wykończony dom, do którego wystarczy wstawić meble i można od razu zamieszkać. Nie ufaj wyliczeniom bez pokrycia, tylko u nas realne koszty budowy! Budując dom systemem gospodarczym, można zaoszczędzić do 30% wartości obliczeniowej. Czytaj dalej »Podstawa prawna:
OBWIESZCZENIE WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 20 września 2022 r. Poz. 4011
Dom przy Alabastrowej 22 to projekt domu z garażem jednostanowiskowym o powierzchni 90.93 m². Dach dwuspadowy o kalenicy równoległej do drogi. Gotowy projekt domu jednorodzinnego utrzymany w tradycyjnym stylu. 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, pralnia, garderoba, kotłownia i garaż. Alabastrowa 22 to tani w budowie, prosty w realizacji projekt domu na niewielką działkę. Projekt Dom przy Alabastrowej 22 to nieduży, wdzięczny budynek mieszkalny ozdobiony subtelnymi elementami dekoracyjnymi. Niepowtarzalnego uroku dodają subtelne obwódki wokół okien podkreślone masywniejszym ceglanym parapetem. Wejście do domu znajduje się pod balkonem zwieńczonym kutą balustradą. Dom przeznaczony jest do realizacji na działkach o mniejszej powierzchni. Program użytkowy odpowiada współczesnemu modelowi życia. Pomieszczenia maja regularny kształt ułatwiający umeblowanie. Uwagę zwraca duża łazienka na poddaszu. W domu nie brakuje garderoby oraz pralni z suszarnią.






