Projekty domów piętrowych

Przedstawiamy gotowe projekty domów piętrowych będące propozycją dla inwestorów, którzy nie dysponują dużą działką. Domy piętrowe pomieszczą wymaganą powierzchnię użytkową również na małej działce.

Domy piętrowe wybierają wszyscy ci, którzy na postawienie własnego domu mają mało miejsca. W przypadku domu piętrowego proporcja między powierzchnią zabudowy, a powierzchnią użytkową jest zdecydowanie najkorzystniejsza. To ważny argument przy planowaniu budowy domu tam, gdzie wielkość i dostępność działek jest ograniczona, a ich ceny wyższe. To także dobry wybór wtedy, kiedy zależy nam na kształtnych i ustawnych pomieszczeniach nie tylko na parterze. Pokoje na piętrze pozbawione skosów są przestronniejsze i łatwiejsze w aranżacji. Jednorodzinny dom piętrowy to funkcjonalny układ pomieszczeń na obu kondygnacjach.

Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

606 977 299
519 634 700
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.

Serwis GALERIADOMOW.PL prezentuje projekty domów jednorodzinnych. Oferujemy tanie gotowe projekty domów o różnych powierzchniach i zróżnicowanej stylistyce. Nasz katalog to kilkaset ciekawych propozycji domów, zarówno dla zwolenników tradycyjnej architektury, jak i dla inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdziecie tu Państwo m.in. gotowe projekty domów parterowych, gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym, domy z garażem, domy na wąskie działki... Gotowe projekty domów to urozmaicona oferta nie ustępująca w niczym projektom indywidualnym i zdecydowanie korzystniejsza cenowo.

Mamy nadzieję, że wśród naszych gotowych projektów znajdziecie projekt swojego wymarzonego domu. Zapraszamy!