Łap gorące chwile z Galerią Domów i wybierz najlepiej!

Łap gorące chwile z Galerią Domów i wybierz najlepiej!

Ostatnie 10% wakacji!

Pogoda dopisuje, dobre nastroje również, ale wakacje niestety dobiegają końca. Aby czas relaksu i odpoczynku stał się bodźcem do podejmowania ważnych decyzji, co do tego, jak mogą wyglądać przyszłoroczne wakacje, przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną PROMOCJĘ. 

Wszystkie gotowe projekty domów z naszej oferty są od dzisiaj tańsze o 10%. Domy parterowe i z poddaszem użytkowym, z piwnicą i bez, tradycyjne i nowoczesne – wybór jest ogromny, lecz z Galerią Domów za każdym razem trafny. Dbamy, aby nasze projekty domów były precyzyjnie zaplanowane i przemyślane w każdym calu. Gotowe projekty domów, które schodzą z desek kreślarskich naszych architektów, poza ewidentnymi walorami estetycznymi i dbałością o jakość dokumentacji, pozwalają na tanią i szybką realizację inwestycji, co jest ich ewidentnym atutem. Nie uprawiamy projektowej sztuki dla sztuki, lecz chcemy, żeby nasi klienci szybko i sprawnie dotarli do wyznaczonego sobie celu – by zamieszkali u siebie, w pięknym domu. 

Nie tylko ekonomia inwestycji jest dla nas ważna. Równie cenne jest zadowolenie przyszłych mieszkańców z użytkowania domów przy Cyprysowej, Pastelowej, czy Sielskiej. Dlatego projektujemy domy energooszczędne, zaopatrzone dodatkowo w instalacje solarną i schematy wentylacji mechanicznej z rekuperacją. 

Mieszkanie w domu wybudowanym według naszego projektu jest nie tylko egzystencją w pięknej scenerii eleganckiego domu. To również bilansujący się ekonomicznie projekt rozpisany na długie, szczęśliwe lata. 

Ostatnia wakacyjna PROMOCJA Galerii Domów to pozytywny impuls mający na celu ośmielić wszystkich niezdecydowanych. Przyjemnie pożegnaj odchodzące wakacje, a w przyszłym roku ciesz się latem i słońcem w zielonym ogrodzie, czy na rozgrzanym tarasie własnego domu. 
Chwytaj moment, odpocznij i wybierz najlepiej z Galerią Domów.

 

Przeczytaj Regulamin promocji.

Wielka promocja WielkanocnaCiesz się Świętami i niższymi cenami na projekty domów. Z okazji Świąt Wielkanocnych GALERIADOMOW.PL obniża ceny na wszystkie gotowe projekty domów. Najbardziej popularne...
Jak nie płacić za prąd i uzyskać darmową ciepłą wodę?Solary i fotowoltaika w domach jednorodzinnych. Eko styl to nie tylko moda i chwilowy trend we wszystkim, co nas otacza. To również racjonalizowanie i optymalizowanie rozwiązań...
Czy gotowe projekty domów murowanych można budować jako konstrukcje szkieletowe?Zmiana technologii budowy domu. Każdy gotowy projekt domu oferowany w serwisie GALERIADOMOW.PL może zostać wykonany w innej technologii, niż zakładana w projekcie. Pozwala...
Kiedy warto podpiwniczyć dom i ile to kosztuje?Projekty domów z piwnicą – kiedy warto podpiwniczyć dom i ile to kosztuje? Projekt domu z piwnicą - Dom przy Cyprysowej 15P Ile kosztuje podpiwniczenie domu? Jaka jest różnica...
Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

606 977 299
519 634 700
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.

Serwis GALERIADOMOW.PL prezentuje gotowe projekty domów jednorodzinnych. Oferujemy tanie gotowe projekty domów o różnych powierzchniach i zróżnicowanej stylistyce. Nasz katalog to kilkaset ciekawych propozycji domów, zarówno dla zwolenników tradycyjnej architektury, jak i dla inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdziecie tu Państwo m.in. gotowe projekty domów parterowych, gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym, domy z garażem, domy na wąskie działki... Gotowe projekty domów to urozmaicona oferta nie ustępująca w niczym projektom indywidualnym i zdecydowanie korzystniejsza cenowo.

Mamy nadzieję, że wśród naszych gotowych projektów znajdziecie projekt swojego wymarzonego domu. Zapraszamy!