Promocja w Galerii Domów

Bezpłatny katalog projektów domów

Aby złożyć zamówienie na bezpłatny katalog projektów gotowych, proszę uzupełnić poniższy formularz. Wysyłamy jeden egzemplarz przesyłką rejestrowaną Poczty Polskiej, w przypadku niezastania adresata przesyłka będzie awizowana i dostępna do odbioru w najbliższej placówce pocztowej przez okres dwóch tygodni. Katalog jest w pełni bezpłatny a jego zamówienie nie rodzi żadnych wzajemnych zobowiązań. Koszty przesyłki bezpłatnego katalogu na terenie RP ponosi Galeria Domów. Uwaga: nie wysyłamy katalogów za granicę.

Imię (*)

Nazwisko (*)

Ulica (*)

Nr budynku (*)

Lokal

Kod (*)

Miejscowość (*)

Adres e-mail (zalecane)

Zalecamy podanie adresu e-mail na który prześlemy potwierdzenie zamówienia bezpłatnego katalogu.

Telefon (zalecane)

Zalecamy podanie numeru telefonu, ułatwi to firmie kurierskiej doręczenie przesyłki i przyspieszy kontakt w przypadku dodatkowej obsługi Państwa zamówienia. Podanie numeru telefonu jest dobrowolne. Podany przez Państwa numer telefonu zostanie użyty wyłacznie do celów realizacji zamówienia, takich jak między innymi: powiadomienie SMS o statusie przesyłki, umówienie wizyty kuriera.
(*) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez GALERIA DOMÓW PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, w celu realizacji zamówienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowej ofercie, promocjach oraz innych o charakterze marketingowym od GALERIA DOMÓW PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa za pomocą komunikacji telefonicznej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowej ofercie, promocjach oraz innych o charakterze marketingowym od GALERIA DOMÓW PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa za pomocą email (newsletter).
zamawiam bezpłatny katalog
(*) - pola wymagane
Mogą Państwo również pobrać katalog projektów w wersji elektronicznej:
Pobierz katalog w PDF ~45mb
Bezpłatny katalog projektów domów
Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 17:00.

12 422 97 26
606 977 299
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.

Serwis Galeria Domów prezentuje gotowe projekty domów jednorodzinnych. Oferujemy tanie gotowe projekty domów o różnych powierzchniach i zróżnicowanej stylistyce. Nasz katalog to kilkaset ciekawych propozycji domów, zarówno dla zwolenników tradycyjnej architektury, jak i dla inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdziecie tu Państwo m.in. gotowe projekty domów parterowych, gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym, domy z garażem, domy na wąskie działki... Gotowe projekty domów to urozmaicona oferta nie ustępująca w niczym projektom indywidualnym i zdecydowanie korzystniejsza cenowo.

Mamy nadzieję, że wśród naszych gotowych projektów znajdziecie projekt swojego wymarzonego domu. Zapraszamy!