keyboard_arrow_down

Zapachniało imbirem! Gotowe projekty domów z serii przy Imbirowej w nowej odsłonie.

Jedna z bardziej lubianych przez inwestorów serii gotowych projektów domów zyskała dwie wersje z garażem jednostanowiskowym. To naturalny efekt rozbudowy kolekcji, który jest warunkowany różnymi potrzebami przyszłych budowniczych własnego domu. 

Minimalizm, piękno i precyzja w każdym calu – 80 m² w sprawdzonym standardzie doskonałości. 

Dom przy Imbirowej 5N to sprawdzony układ funkcjonalny, przejęty z trzeciego wcielenia Imbirowej. Na powierzchni 81.67 m² przewidziano 3 pokoje, dwie łazienki, otwarty na kuchnie salon oraz garaż i kotłownię. Parter to słoneczna przestrzeń dzienna z dużymi, przesuwnymi drzwiami. Z tyłu domu ulokowano taras, który zacienia elegancka, drewniana pergola. Dodatkowy pokój na parterze możemy wykorzystać jako sypialnię, lub gabinet. Istotną różnicę, względem poprzednich wersji, wprowadza wspomniany garaż. To miejsce nie tylko na samochód, o czym najlepiej wiedzą domowi majsterkowicze. Garaż to wielofunkcyjna przestrzeń, którą każdy w odpowiedni dla siebie sposób zagospodaruje. Na poddaszu mamy do dyspozycji dwie sypialnie, kompletną łazienkę i niezwykle przydatną garderobę. Duże okna ulokowane w ścianach szczytowych sprawiają, iż całość jest dobrze doświetlona. Doskonała propozycja dla 4-5 osobowej rodziny, która doceni uroki przytulnego domu. 

Jeszcze więcej imbiru! 90 m² w wielkim potencjałem.

Dom przy Imbirowej 6N to sprawdzone w poprzednich wersjach (Imbirowa 4 i 4N) rozwiązania przestrzenne wzbogacone o jednostanowiskowy garaż. Ten niewielki dom z poddaszem użytkowym charakteryzuje się wyjątkową funkcjonalnością elegancją i czarującym wdziękiem. Parter oferuje nam otwartą część dzienną, z centralnie ulokowanym kominkiem. Na uwagę zasługuje szeroka i słoneczna kuchnia, w której (mimo skromnych rozmiarów całego budynku) wygospodarowano miejsce na jadalnię. Ważnym elementem tej kondygnacji jest dodatkowy pokój, który można wykorzystać na sypialnię, przy dwuetapowej strategii budowy domu. Salon jest doskonale skomunikowany z zieloną częścią działki. Na taras, otoczony drewnianą pergolą, prowadzą przesuwne drzwi, dzięki którym możemy w pełni korzystać z dobrodziejstw natury. Poddasze zaprasza do odpoczynku, w dwóch komfortowych pokojach. Większy przeznaczono na sypialnię rodziców, mniejszy na pokój dla dzieci. Na organizację przestrzeni pozytywnie wpływa duża garderoba, która pozwala wyeliminować zbędne meble z pokoi. Po ciężkim dniu możemy się zrelaksować w komfortowej łazience, z narożną wanną. 

Tanio, szybko i w nienagannym stylu – prosta droga do sukcesu. 

Imbirowa 5N i 6N to tanie i szybkie w budowie gotowe projekty domów. Posiadają prostą konstrukcję, zwartą bryłę i łatwy do wykonania, dwuspadowy dach. Z troski o ekonomię użytkowania zaprojektowaliśmy dla nich również instalację solarną i wentylacje mechaniczną z rekuperacją, które można zastosować, jako wariant dodatkowy. Dzięki takim eco rozwiązaniom, domy nie tylko łatwo się realizuje, ale również mieszka się w nich przy niedużym nakładzie finansowym związanym z ogrzewaniem. 

Wybierając jeden z nowych domów z serii przy Imbirowej, niewielkim kosztem możemy mieć nie tylko budynek mieszkalny. Staniemy się posiadaczami DOMU, który jest gwarantem spokoju, bezpieczeństwa i oazą wolności. Niewiele dzieli nas wtedy od pełni szczęścia…

Wyświetl szczegóły opisywanych projektów:

Dom przy Imbirowej 5 N

Dom przy Imbirowej 6 N

 

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Więcej światła - Poszerz spektrum widzeniaNowe parterowe domy z serii przy Pastelowej – idealne na wąską działkę.