keyboard_arrow_down

Wybieraj najlepiej, kupuj najtaniej - Projekty domów 450 zł taniej

Okazja goni okazję! Skorzystaj z kolejnej wyjątkowej oferty na GALERIADOMOW.PL. Gotowe projekty domów są teraz tańsze o 450 zł, a za projekty domów w przygotowaniu zapłacisz aż 700 zł mniej! Wszystko po to by zakup wymarzonego domu był jeszcze prostszy.

Promocja 450zł

Gotowe projekty domów dostępne w naszym serwisie to zawsze precyzyjnie zaprojektowane domy. Posiadają pełną dokumentację w zakresie instalacji wewnętrznych. Nie musimy płacić dodatkowo za projekty elektryki, gazu, CO, wod-kan, a w przypadku większości projektów również za wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz instalację solarną.

Projektując domy skupiamy się na tym by była tanie w budowie i szybkie w realizacji. Chcemy by każda inwestycja realizowana na podstawie naszego projektu zakończyła się powodzeniem. Oszczędności zaczynają się już na początku – podczas zakupu projektu. 450 zł rabatu to kwota, którą z pewnością przeznaczymy na właściwy cel. Możemy w ten sposób obniżyć np. koszty obowiązkowej adaptacji projektu do warunków naszej działki. Możemy też wydać na przyjemności, a o adaptacji myśleć później – decyzja należy do nas, ważne że pieniądze zostają w naszej kieszeni.

Projekty domów oferowane na naszych stronach to najkrótsza droga do zamieszkania u siebie. Komplet dokumentacji otrzymacie 2-3 dni od daty złożenia zamówienia. Wyjątek stanowią projekty domów z katalogu NOWOŚCI, będące w trakcie opracowania. Na nie trzeba poczekać dłużej. Taka cierpliwość się jednak opłaca. Wszystkie projekty domów będące w trakcie przygotowania są tańsze aż o 700 zł. Dlatego warto zainteresować się naszymi najnowszymi projektami domów. To często unowocześnione, powiększone, lub pomniejszone warianty znanych i lubianych projektów dostępnych już w naszej ofercie. Takim wariantem jest na przykład Dom przy Bukowej 30 – powiększona do 126 m² wersja bardzo popularnego Domu przy Bukowej 5.

Inny projekt domu w ciekawej, nowoczesnej aranżacji to Dom przy Niezapominajek 4. To współczesne wydanie tradycyjnego domu parterowego przy Niezapominajek 3. Pojedynczy garaż, niewielka powierzchnia oraz nowoczesne rozwiązania energooszczędnie to atuty nowych Niezapominajek.

Kupno projektu na GALERIADOMOW.PL to nie tylko gwarancja sprawnej i ekonomicznej budowy. To również bogaty pakiet dodatków dołączonych do projektu.

Tablica informacyjna, dziennik budowy, bezpłatny projekt szamba, charakterystyka energetyczna i aż 3 projekty garaży wolnostojących to konkretny bonus, przydatny w trakcie każdej inwestycji.

Wiemy, że wybór projektu domu to ważna decyzja, dlatego pomagamy ją podjąć w najlepszym momencie. Jesień sprzyja refleksji – czas by pomyśleć o własnym domu. Teraz wymarzony projekt domu możecie kupić 450 zł taniej.

Zapraszamy na GALERIADOMOW.PL – Twój projekt już tu na Ciebie czeka.

Przeczytaj również: Regulamin promocji

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
BLACK FRIDAY 2019 w Galerii DomówNowoczesny dom na wąską działkę