keyboard_arrow_down

Wiosenna PROMOCJA Projekty domów 300 zł taniej! Rozpocznij sezon z GALERIADOMOW.PL!

Nadchodzi wiosna, zielona, pachnąca i pełna nadziei! By jej przybycie było prawdziwie radosne, obniżamy ceny na wszystkie nasze projekty domów. Swoją wymarzoną Alabastrową, Cyprysową, czy Bukową kupicie teraz 300 zł taniej.

Promocja 300zł taniej

Gotowe projekty domów czekają na Was nie tylko w obniżonych cenach. Wszystkie projekty domów są zaopatrzone w charakterystykę energetyczną, komplet uprawnień projektantów oraz autorską zgodę na zmiany. Dzięki tej ostatniej dostosujecie gotowy projekt domu do własnych potrzeb i wymagań działki. Autorska zgoda na zmiany pozwala przekształcać gotowe projekty we w pełni zindywidualizowane budynki, dostosowane do charakteru i upodobań inwestora. Dzieje się to pod czujnym okiem architekta adaptującego. To on wprowadza zmiany kolorem czerwonym i zatwierdza nową wersję projektu budowlanego.

Nasze projekty domów są wykonywane z myślą o otaczającym nas środowisku, dlatego większość z nich to projekty domów energooszczędnych. Dlatego w bogatym pakiecie dodatków znajdują się zaawansowane rozwiązania, podnoszące energooszczędność budynków. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, projekt ogrzewania gazowego oraz instalacja solarna, to nowoczesne systemy, które sprawiają, iż gotowy dom jest oszczędny w eksploatacji i prosty w obsłudze.

Dla każdego, kto zamawia projekty domów za pośrednictwem naszej strony mamy przewidziany jeszcze jeden wyjątkowy dodatek. Trzy projekty garaży wolnostojących, jedno, lub dwustanowiskowych. Taki garaż to doskonała alternatywa dla tych projektów, które nie mają miejsca postojowego w bryle budynku. To również przydatne rozwiązanie, gdy budujemy dom na działce zagrodowej, na której niezbędny jest budynek gospodarczy. Oferowane przez nas garaże bez trudu przekształcicie właśnie na taką zabudowę.

Wiosna daje nowe możliwości i na dobre rozpoczyna sezon prac budowlanych. Warto już dziś kupić projekt domu 300 zł taniej i wziąć się z impetem do pracy. Na GALERIADOMOW.PL znajdziecie projekty domów tanich w budowie, które dają pewność powodzenia inwestycji. Najlepsze ceny producenta, tylko sprawdzone i solidne rozwiązania, szeroki wybór gotowych projektów domów. Nie ma lepszej drogi do własnego domu niż poprzez projekt dostępny na https://www.galeriadomow.pl/.

Zapoznaj się z regulaminem promocji: REGULAMIN

Poprzedni artykuł:
Stworzone do adaptacji poddasza