keyboard_arrow_down

Wielka PROMOCJA Wielkanocna! Projekty domów 400 zł taniej!

Z okazji nadchodzącej Wielkanocy obniżamy ceny na wszystkie gotowe projekty domów. Najbardziej popularne i lubiane serie, projekty domów parterowych i z poddaszem, projekty domów z piwnicą i bez, teraz 400 zł taniej. Mega rabaty również na projekty domów z grupy NOWOŚCI. 700 zł taniej kupicie wszystkie projekty domów, które są w trakcie opracowywania. Warto skorzystać z niższych cen na projekty domów, bo w okresie świątecznym zaoszczędzone pieniądze z pewnością się przydadzą.

Wiosną jest najlepszy czas na podejmowanie ważnych decyzji. Wszystko budzi się do życia, idzie nowe, więc warto podejmować dobre postanowienia. Bez wątpienia decyzja o budowie domu jest jedną z kluczowych. Wybierając projekt domu dokonujemy jednej z tych rzeczy, które zmieniają nasze życie na lepsze. Efektem dobrych wyborów i udanej realizacji inwestycji jest niezależność, wolność, a przede wszystkim przestrzeń gwarantująca wygodne życie. Każdy impuls, każda zachęta do odważnej zmiany jest godna rozważenia. Może właśnie teraz, w tym wiosennym czasie, wszystkie najważniejsze plany nabiorą realnych kształtów? Warto stawiać na swoim, warto się starać, warto podążać za wyznaczonymi celami. Wybór projektu domu to emocjonujące doświadczenie. Z nami przebiegnie ono bezpiecznie i w poczuciu spokoju o powodzenie całej inwestycji.

Dom przy Wiosennej 21

Nasze projekty domów zostały przygotowane tak, by w trakcie budowy nie zaskoczyły Was niczym niespodziewanym. To każdorazowo precyzyjnie opracowane projekty domów, wykonane z troską o ekonomiczny wymiar realizacji. Przygotowując projekty domów skupiamy się na tym by były tanie w budowie i szybkie w realizacji. Kupując na GALERIADOMOW.PL oszczędzamy już na samym początku. Projekty domów tańsze o 400 zł to okazja, by dobrze rozpocząć przygodę z własnym domem. Taka suma, gdy ją odłożymy, pozwoli na przykład zamortyzować koszty adaptacji projektu do lokalnych warunków.

Wybierając projekty domów z oferty GALERIADOMOW.PL skraca się również czas do rozpoczęcia inwestycji. Projekt trafia do Was bezpośrednio od producenta, w 2-3 dni od daty zamówienia. Czas to też pieniądz, zaoszczędzisz go kupując projekt domu prosto od jego autora.

Dom przy Przyjemnej 32

Dla wszystkich, którzy chcą kupić wybrany projekt domu jeszcze taniej przygotowaliśmy wyjątkowy program ELITE. Każdy zalogowany uczestnik ma szansę dostać dodatkowe rabaty i zniżki na wybrane projekty domów. Zarejestruj się na https://www.galeriadomow.pl/logowanie, dołącz do programu i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Jeśli pokochaliście czarujące domy z serii przy Bukowej, Cyprysowej, czy Alabastrowej, lub inne z naszej oferty, to musicie wiedzieć, że nigdzie nie kupicie taniej swojego wymarzonego projektu domu. Jest to możliwe zwłaszcza teraz, gdy wszystkie projekty są tańsze o 400 zł.

Niech świąteczny okres będzie czasem spokoju, odpoczynku i najlepszych wyborów. Wasz projekt domu jest na GALERIADOMOW.PL!

Regulamin promocji: REGULAMIN