keyboard_arrow_down

Walentynkowa PROMOCJA -300 zł

Z okazji Walentynek GALERIADOMOW.PL startuje z promocją dla wszystkich zakochanych. Wszystkie projekty domów są teraz tańsze o 300 zł! To specjalna oferta dla wizjonerów, którzy marzą o własnym domu. Okazja dla tych, którzy widzą swoje życie w gronie najbliższych, w swoim miejscu na ziemi. Projekt domu zamiast kwiatów? To pomysł godny realizacji!

Domy parterowe, z poddaszem użytkowym, z piwnicami i bez, z garażami i te na wąską działkę. Pełen wybór specjalnie dla Was. Projekty domów energooszczędnych i nowoczesnych, utrzymanych w najmodniejszym stylu. Tanie projekty domów, w których mogliście się zakochać przeglądając nasze strony, lub papierowe karty bezpłatnego katalogu.

Promocja -300

Teraz jest właściwy czas, żeby powiedzieć TAK swoim marzeniom. Możecie bez obaw zrobić ten pierwszy krok w stronę własnego domu, bo wybierając któryś z naszych domów, decydujecie się na projekty domów tanich w budowie. Budowa domu według naszych projektów przebiegnie szybko i sprawnie, gdyż u podstaw naszej idei projektowania leży troska o ekonomiczny wymiar inwestycji. Proste konstrukcje, sprawdzone rozwiązania, przejrzysty i funkcjonalny rozkład pomieszczeń – to cechy, którymi odznaczają się projekty domów tanich w budowie, dostępne w naszej ofercie.

W czasie, gdy obdarowujemy swoich najbliższych kwiatami i upominkami nie ma lepszego prezentu niż realna możliwość zamieszkania we własnym domu. Być może Wasza uwagę zwrócą najnowsze projekty domów z serii przy Migdałowej i Kolorowej? Jeśli szukacie stylowego domu na wąską działkę, bo taką akurat udało się kupić w atrakcyjnym miejscu, wspomniane projekty będą idealne. Domy z poddaszem użytkowym, pojedynczym garażem i przestronnym tarasem, na którym będziecie spędzać leniwe popołudnia, lub wieczory przed zachodem słońca.

Dla fanów parterowych rozwiązań mamy kolejne projekty domów z serii przy Bukowej i Przyjemnej, a dla seniorów szukających spokojnej przystani na późne lata, nową odsłonę serii przy Topolowej – Dom przy Topolowej 4.

Wybierzcie najlepiej, kupujcie najtaniej! Najniższe ceny w Walentynkowej Promocji na GALERIADOMOW.PL!

Wszystkim zakochanym obchodzącym w tych dniach swoje święto składamy serdeczne życzenia.