keyboard_arrow_down

WAKACYJNE CENOBRANIE! PROJEKTY DOMÓW 200 ZŁ TANIEJ!

WAKACYJNE CENOBRANIE! PROJEKTY DOMÓW 200 ZŁ TANIEJ!

Jeśli nie teraz, to kiedy? Jeśli nie u nas to gdzie? Wszystkie projekty domów w sklepie producenta 200 zł taniej. Od 25 lat projektujemy domy z pasją i wyczuciem potrzeb polskich rodzin. Nasz projekt domu kupisz w najlepszej cenie tylko na GALERIADOMOW.PL. Jeśli spodobał Ci się któryś z domów przy Cyprysowej, Alabastrowej, Bukowej, czy inny z rodziny naszych projektów teraz możesz go mieć w wyjątkowej cenie!

Zaoszczędzone na okazyjnym zakupie pieniądze warto wydać na wakacyjne atrakcje i dobrze wypocząć. Słońce i znakomita pogoda mobilizują do działania. My też chcemy, byście się odważyli i uwierzyli, że własny dom jest na wyciągnięcie ręki. Z nami dokonacie najlepszego wyboru, bo staramy się, by nasze projekty domów były tanie w budowie, łatwe w realizacji i spełniały najwyższe standardy wykonania. Chcemy, żeby przy Pastelowej, Cyprysowej, czy Słonecznej mieszkało się dobrze, a same domy stały się stylową ozdobą okolicy. 

Promocja 200zł

Nie ma złego momentu na podjęcie decyzji o budowie domu, a teraz dzięki PROMOCJI WAKACYJNE CENOBRANIE chwila jest wręcz idealna! Być może to już ostatnie wakacje w mieszkaniu, czy kątem u rodziców... Kolejne lata mogą przynieść radykalną poprawę warunków życia. Z własnym domem czas płynie wolniej, a miłe chwile zostają z nami na dłużnej. Po ogrodzie biega pies, w piaskownicy bawią się dzieci, a w upalne dni pluskamy się wszyscy w przydomowym basenie. Kiedy chcemy jesteśmy tylko ze sobą, innym razem urządzamy grilla dla znajomych. Wolność wyboru, swoboda podejmowania decyzji i komfort mieszkania – to na tym zależy nam najbardziej, do tego właśnie dążymy. We własnym domu wszyscy są szczęśliwi, nareszcie szczęśliwi! 

Teraz, kiedy kluczową decyzję wspieramy prezentem w postaci rabatu 200 zł, wybór projektu domu sprawi Ci dodatkową przyjemność. Swój wymarzony dom możesz mieć 200 zł taniej, a to jeszcze nie wszystko! Odbierz najlepszy PAKIET DODATKÓW wart nawet 3499 zł! Wentylacja mechaniczna z rekuperacją, instalacja solarna oraz 3 projekty garaży wolnostojących to tylko część niespodzianek, które dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Nigdzie nie kupisz taniej naszego projektu domu. Zapraszamy do świata zrealizowanych marzeń. 

Zapoznaj się z Regulaminem Promocji „WAKACYJNE CENOBRANIE”

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Projekty domów dwulokalowych – jeden dom, dwie szczęśliwe rodzinyWybór projektu domu wydaje Ci się trudny? U nas wybierzesz swój wymarzony dom bez najmniejszego problemu!