keyboard_arrow_down

Słoneczna PROMOCJA na powitanie lata

Jeszcze nie nadeszło, ale my już wiemy, że zbliża się wielkimi krokami – LATO, a z nim koniec roku szkolnego! Dla naszych dzieci to czas zasłużonego odpoczynku, dla nas dobry moment by, zmienić swoje życie na lepsze. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję dla wszystkich, którzy chcą aktywnie podejść do tematu budowy własnego domu. 

Wszystkie nasze gotowe projekty domów będą od teraz tańsze o 200 zł. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze warto wydać na wakacyjne atrakcje i dobrze wypocząć. Słońce i znakomita pogoda mobilizują do działania. My też chcemy, byście się odważyli i uwierzyli, że własny dom jest na wyciągnięcie ręki. Z nami dokonacie najlepszego wyboru, bo staramy się, żeby nasze domy były tanie w budowie, łatwe w realizacji i spełniały najwyższe standardy wykonania. Chcemy, żeby przy Pastelowej, Cyprysowej, czy Słonecznej mieszkało się dobrze, a same domy były ozdobą okolicy. 

Zawsze jest dobry czas na podjęcie decyzji o budowie domu, a teraz dzięki Słonecznej Promocji, ten moment jest wręcz idealny! Być może to już ostatnie wakacje w mieszkaniu, czy kątem u rodziców... Kolejne mogą być już na swoim, a wtedy? Po ogrodzie biega pies, w piaskownicy bawią się dzieci, a w upalne dni pluskają się w przydomowym basenie. My urządzamy grilla dla znajomych i wszyscy są szczęśliwi, nareszcie szczęśliwi! Kup swój wymarzony dom 200 zł taniej i odbierz najlepszy PAKIET DODATKÓW wart nawet 3499 zł! Zabierz rodzinę na wycieczkę w góry, spływ kajakowy lub dobre lody i zbuduj dla Was lepszą przyszłość z Galerią Domów!

Zapoznaj się z regulaminem promocji: REGULAMIN