Sielska jesień w Galerii Domów - Nowe projekty z rodziny Domów przy Sielskiej.

Nazwa zobowiązuje! 

Nasze najnowsze projekty z rodziny Domów przy Sielskiej 8 to kwintesencja wygodnego, spokojnego i dostatniego życia, zamknięta w gotowych projektach domów. Wszystko, co potrzebne, by w pełni zaspokoić potrzeby wymagającej rodziny, zostało zawarte w tych niebanalnych szkicach. Począwszy od Sielskiej 6, po Sielską 8N rozwinęliśmy klasyczną serię, modyfikując zarówno powierzchnię domów, jak i stylistykę oraz liczbę stanowisk garażowych. Przygotowane warianty domów z serii przy Sielskiej sprawiają, iż ta oryginalna kolekcja powinna zadowolić najbardziej wymagających klientów. Jest tu coś dla tych, którzy chcą wybudować mniejszy dom, bez garażu, jak i miłośników technologicznych rozwiązań nowoczesnej willi z podwójnym garażem. Dla każdego według uznania. 

Sielskie domy przez dziurkę od klucza. 

Pod dachem nowych Domów przy Sielskiej klasyczne rozwiązania w nieco zmodyfikowanym układzie. Duży, otwarty na kuchnię pokój dzienny, stanowi centralną część parteru. To tu spędzamy najwięcej czasu, dlatego zrobiliśmy wszystko, aby salon był przyjemnym miejscem dla każdego domownika. Większe przeszklenia, łatwa komunikacja z ogrodem i centralnie ulokowany kominek, to atuty tej rodzinnej strefy. W tak ergonomicznie zaprojektowanej przestrzeni wszystko ma swoje miejsce, a możliwość wspólnego przebywania i potrzeba intymności są dostępne w odpowiednich proporcjach. Dla wygodnego korzystania z rozległego parteru przewidzieliśmy dodatkowy pokój, kompletną łazienkę z wanną, funkcjonalną pralnię i spiżarnie. Ważną funkcję użytkową spełnia tu spora kotłownia z wyjściem na zewnątrz. 
Chcemy dać naszym inwestorom pełne spektrum wyboru, dlatego przygotowaliśmy również projekty domów z garażem. Aby w pełni zadbać o domową flotę zaprojektowaliśmy Sielską 7 (7N) z pojedynczym garażem i Sielską 8 (8N), w której duży garaż z powodzeniem zmieści dwa auta i inne sprzęty niezbędne w utrzymaniu ładu i porządku na działce. 
Poddasze, zgodnie z dobrymi tradycjami tej serii, przewiduje trzy wygodne sypialnie i prawdziwy kąpielowy pokój z wanną i kabiną prysznicową. Stylowe lukarny zapewniają mnóstwo światła i dostęp do balkonu z każdego pokoju. Nie zapomnieliśmy o niezbędnej w tak dużym domu garderobie, która odciąża pokojowe szafy. W wersjach domów z garażem pojawił się strych, który daje całą gamę możliwych zastosowań. Strych jest pomieszczeniem do odkrycia, do indywidualnego zagospodarowania. Nie musi być domowym magazynem, może być pokojem video, placem zabaw dla dzieci, czy pracownią rękodzieła. To przestrzeń otwarta na fantazje mieszkańców.

Dwa światy – tradycja i nowoczesność. 

Kompletny projekt domu musi współcześnie opierać się o najnowsze technologie. Mimo, że stylistyką bryły Domy przy Sielskiej przypominają tradycyjne domy początków XX wieku, posiadają szereg rozwiązań, które sprawiają, iż można je zaliczyć do grupy budynków energooszczędnych. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła i solary oraz ogrzewanie gazowe to zwrot w stronę poszanowania natury. Dom wybudowany według tych projektów będzie, nie tylko estetyczną perełką, ale również przykładem realnej energooszczędności i ekologii. 
Najnowsze gotowe projekty domów z serii przy Sielskiej to, zamknięte w klasycznej bryle, nowoczesne myślenie o projektowaniu. 
Jak mieszka się w tak okazałych domach? Z pewnością wygodnie, komfortowo i sielsko, do czego sama nazwa zobowiązuje.

Zobacz całą kolekcję projektów z serii "Dom przy Sielskiej".

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Katalog projektów gotowych Galeria Domów nr 28Dopasuj projekt do swojej działki