keyboard_arrow_down

Rabat na dobry początek roku szkolnego.

Rabat na DOBRY POCZĄTEK roku szkolnego. Wrześniowa PROMOCJA na GALERIADOMOW.PL

Rok szkolny rozpoczął się na dobre, a tym samym skończył beztroski czas dla naszych pociech. Aby osłodzić nieco ten burzliwy okres przygotowaliśmy specjalną promocję na wszystkie gotowe projekty domów. Każdy wybrany projekt domu kupicie teraz 200 zł taniej!

Promocja w GALERIADOMOW.PL - 200zł
Przy okazji nowego roku szkolnego szczególną uwagą otaczamy dzieci i ich przyszłość. W dużej mierze dzięki nim i dla nich podejmujemy decyzję o budowie domu. Troszczymy się o jak najlepsze warunki do ich wzrastania i dbamy o ich bezpieczeństwo. Wiemy dobrze, że nigdzie nie będą się czuły bardziej swobodnie i pewnie niż w domu. Pragniemy im przekazać ten wyjątkowy, domowy klimat, który sami nosimy w pamięci.

Nadchodząca jesień to najlepszy moment, by na poważnie zabrać się za temat budowy własnego domu. Teraz jest ta chwila, w której możemy spokojnie wybrać projekt, określić budżet, przygotować jasny plan działania. 

Jeśli chcemy kupić tani projekt domu, a dom wybudować szybko i sprawnie, powinniśmy zdecydować się na niewielki projekt domu o prostej budowie i łatwej konstrukcji. Nasze najnowsze projekty domów z serii przy Bukowej, Pastelowej, czy Przyjemnej doskonale nadają się do takiej realizacji. To projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym lub czterospadowym. Nadają się zarówno na eleganckie parcele, jak i na wąską działkę. To projekty domów energooszczędnych, które - również po wybudowaniu - będą tanie w eksploatacji. Nie wydamy wiele na ogrzewanie, gdy zastosujemy dodatkowe projekty instalacji solarnej oraz wentylacji mechanicznej z rekuperacją (dodatek GRATIS!) 

Gdy budżet naszej inwestycji jest większy i możemy sobie pozwolić na duży dom, z garażem i poddaszem użytkowym, warto zwrócić uwagę na projekty domów z serii przy Cyprysowej 15 oraz nowe domy przy Modrzewiowej 15-17. To nowoczesne, stylowe projekty domów, gwarantujące komfort mieszkania i ekonomię użytkowania. Ciekawą ofertę stanowią również najnowsze projekty domów przy Alabastrowej, od 37-55. To eleganckie domy z poddaszem użytkowym.

Teraz, kiedy wszystkie gotowe projekty domów są tańsze o 200 zł, warto szczególnie intensywnie pomyśleć o odmianie swojego życia. 

Nic nie zagwarantuje nam tyle swobody i wolności, ile własny dom. Nawet jeśli będzie wybudowany na niewielkiej działce, da nam więcej wolności i bezpieczeństwa, niż najbardziej komfortowe, mieszkanie w bloku.

Zapraszamy do salonu, kuchni i na przytulne poddasze. Nasze projekty domów – w specjalnych promocyjnych cenach - otwierają się właśnie na Ciebie.

Zapoznaj się z Regulaminem promocji