keyboard_arrow_down

Zacznij dobrze nowy rok! Projekty domów 10% taniej!

Na początku nowego roku każdy z nas potrzebuje mobilizacji, by śmiało wystartować z planami i postanowieniami. Nic tak nie poprawia nastroju i nie dodaje energii, jak okazja, którą warto wykorzystać. Dlatego wszystkie projekty domów dostępne na GALERIADOMOW.PL są teraz 10% tańsze.

Promocja w GALERIADOMOW.PL

Zrób odważny krok w nowy rok i skorzystaj z naszej promocji! Zacznij oszczędzać już od samego początku i wybierz jeden z naszych gotowych projektów domów. To najszybsza i najtańsza droga do własnego domu. Projekty domów parterowych i z poddaszem użytkowym, z garażami lub bez, kupisz teraz w wyjątkowej cenie i z bogatym pakietem dodatków.

Na co możesz liczyć kupując projekt?

 • wysyłka bezpośrednio od producenta w 2 dni robocze
 • fachowa pomoc w doborze odpowiedniego projektu
 • bezpłatne materiały informacyjne – rysunki szczegółowe
 • pakiet przydatnych dodatków:
  1. 3 projekty garaży wolnostojących
  2. dziennik budowy
  3. projekt szczelnego zbiornika bezodpływowego na ścieki bytowe (szambo)
  4. wentylacja mechaniczna z rekuperacją (do wybranych projektów)
  5. projekt instalacji solarnej (do wybranych projektów)
  6. projekt instalacji teletechnicznych (do wybranych projektów)
  7. bezpłatna zgoda na zmiany
  8. charakterystyka energetyczna

Gotowe projekty domów, które przeglądasz na naszych stronach to projekty domów tanich w budowie, szybkich w realizacji i oszczędnych w użytkowaniu. Chcemy, by każda inwestycja na podstawie naszego projektu przebiegła szybko, sprawnie i nie nadwyrężyła domowego budżetu. Nasze projekty domów są zoptymalizowane pod kątem użytych materiałów, konstrukcji, bryły i formy budynku. Zachowują najwyższy standard wykonania, przy jednoczesnej trosce o estetykę, nowoczesny charakter i nienaganny styl. Chcemy byście mieszkali pięknie, budowali tanio i cieszyli się wygodą swojego nowego domu. By każda chwila upewniała Was w przekonaniu, że decyzja o budowie domu była najlepszą z możliwych.

Nowy rok jest czasem postanowień, deklaracji i chęci zmiany. Ważne, żeby te wszystkie plany nie zostały tylko w sferze wyobraźni. Warto plany zamienić w czyny, a dobre pomysły zacząć realizować. Decyzja o budowie domu to nie tylko bardzo ważny krok, to również wybranie lepszej strony życia. To troska o najbliższych, o dzieci, o ich los i bezpieczną przyszłość.

Na początku 2021 roku życzymy wszystkim inwestorom realizacji marzeń i samych trafnych wyborów. Z nami łatwiej sięgać po marzenia!

Zapoznaj się z regulaminem promocji https://www.galeriadomow.pl/artykuly/regulamin-rabat-na-nowy-rok

Poprzedni artykuł:
Stworzone do adaptacji poddasza