keyboard_arrow_down

PROMOCJA na Mikołaja! Projekty domów 300 zł taniej

Mikołaj przybył z prezentami również na GALERIADOMOW.PL. Wszystkie projekty domów są teraz od 300 do 700 zł tańsze. Marzenia o własnym domu, mogą się spełnić właśnie dziś. Wybrany projekt możesz mieć teraz w najlepszej cenie. Darmowa wysyłka, ekspresowa realizacja, bogaty pakiet dodatków - Twój projekt domu już na Ciebie czeka.

Jeśli chcesz zacząć budowę domu w przyszłym roku to właśnie teraz jest idealny moment, by wybrać odpowiedni projekt domu. Na GALERIADOMOW.PL kupisz go w rewelacyjnej cenie i z bogatym pakietem dodatków.

W naszej ofercie znajdziesz projekty domów parterowych i z poddaszem zaprojektowane z troską o ekonomiczną realizację. Proste i tanie w budowie, stylowe i funkcjonalne, oszczędne w użytkowaniu.

Jeśli wybrany projekt domu wymaga dopasowania do Twoich potrzeb, nie ma z tym najmniejszego problemu. Bezpłatnie otrzymasz pisemną zgodę autora na zmiany, która pozwala wprowadzać poprawki do projektu w trakcie przystosowania go do warunków lokalnych. Zwiększenie lub zmniejszenie budynku, zmiana kąta nachylenia dachu, doprojektowanie garażu, czy rezygnacja z niego – wszystko wchodzi w zakres wydawanej przez nas zgody.

Jeśli masz jakieś pytania związane z doborem projektu, potrzebujesz szczegółowych rysunków, lub charakterystyki energetycznej wybranego domu, śmiało dzwoń lub pisz na nasz adres mailowy. U nas zawsze otrzymasz fachową poradę, skonsultujesz swój wybór z fachowym doradcą i rozwiejesz wszelkie wątpliwości związane z zakupem wymarzonego projektu.

Na GALERIADOMOW.PL czekają na Ciebie projekty domów tanich w budowie i szybkich w realizacji. Wybierając jeden z projektów z naszej oferty masz gwarancję powodzenia inwestycji, przy możliwie najmniejszym nakładzie finansowym. Mamy dla Ciebie projekty domów ekonomicznych, estetycznych i energooszczędnych.

Czas mądrych decyzji i trafionych prezentów właśnie nadszedł. Skorzystaj z PROMOCJI na Mikołaja i wybierz najlepiej na GALERIADOMOW.PL. Regulamin promocji dostępny na: https://www.galeriadomow.pl/artykuly/regulamin-promocja-na-mikolaja-300

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Jaki dom zbudujesz najtaniej? Przeglądamy projekty domów tanich w budowie.Parterowe, czy z poddaszem? Dwa różne projekty domów, porównywalne koszty budowy.