keyboard_arrow_down

To już lato! Start RABATOM! Projekty domów 12% TANIEJ!

Szukasz projektu domu? Teraz możesz go kupić w mocno obniżonych cenach. Wszystkie projekty domów 12% taniej, tylko na GALERIADOMOW.PL. Lato sprzyja realizacji inwestycji, więc kiedy kupić wymarzony projekt domu, jeśli nie teraz? W naszej ofercie znajdziesz projekty domów na każdą działkę, w każdym typie i na każdą kieszeń.

Promocja w GALERIADOMOW.PL 12%!

Bogatą propozycję stanowią projekty domów parterowych. Znajdują się wśród nich projekty domów z pojedynczym, lub podwójnym garażem oraz domy bez garażu. Projekty domów parterowych to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi oraz ludzi w starszym wieku. Brak schodów pozwala bez przeszkód komunikować się na całej powierzchni domu. Schody nie stanowią również zagrożenia dla małych dzieci, które tylko czekają, by się na nie wdrapać. Jeśli szukacie domu na wąską działkę, który ma mieć parterową konstrukcję warto zapoznać się z nowymi projektami domów przy Pastelowej 15, 16 oraz 21 i 22. To projekty domów, które mieszczą się na działce o szerokości 16.75 m. Jeśli wasza działka jest węższa niż 16 m i warunki zabudowy na to pozwalają, również możecie zrealizować inwestycję w oparciu o te projekty. Przepisy umożliwiają (przy tak wąskich działkach) lokalizację domu 1,5 m od granicy, a w niektórych wypadkach nawet w granicy działki.

Projekty domów parterowych naszego autorstwa to budynki tanie w budowie i proste w realizacji. Szczególnie atrakcyjne, z ekonomicznego punku widzenia, wydają się serie projektowe przy Niezapominajek, Przyjemnej, Bukowej, Słonecznej, czy Rubinowej. Do wyboru są projekty domów z dachem dwuspadowym, czterospadowym i kopertowym, według indywidualnego wyboru inwestora.

Dla tych, który preferują projekty domów z poddaszem użytkowym, przygotowaliśmy nowe warianty znanych i lubianych serii. Projekty domów z serii przy Alabastrowej, Cyprysowej, Modrzewiowej, czy Migdałowej. Domy z podwójnym i pojedynczym garażem, minimalistyczne domy bez garażu, na wąską działkę oraz okazałe, rodzinne wille. W przeważającej większości nasze projekty domów należą do kategorii domów energooszczędnych. Są wyposażone w bezpłatny pakiet dodatków podnoszących energooszczędność budynku, w którego skład wchodzą wentylacja mechaniczna z rekuperacją oraz projekt instalacji solarnej.

Osobną kategorię stanowią projekt domów najczęściej wybierane przez deweloperów. To seria Domów przy Amarantowej, w skład której wchodzą projekty domów dwulokalowych oraz projekty domów gotowe do zbliźniaczenia na etapie adaptacji. Zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne projekty domów z pojedynczym garażem, lub bez garażu. Stylowe, kompaktowe, ekonomiczne i energooszczędne.

Jeśli jeszcze nie wybraliście swojego wymarzonego projektu domu, teraz jest najlepsza okazja. Wszystkie projekty domów są tańsze o 12%, a projekty domów z katalogu NOWOŚCI aż o 700 zł! Do każdego zamówionego projektu MEGA pakiet dodatków o wartości do 3499 zł. Bezpłatna przesyłka prosto z naszej pracowni, bezpośredni kontakt z autorami projektu, możliwość zwrotu, lub wymiany do 30 dni od daty otrzymania przesyłki – to nie wszystko, na co możesz liczyć, decydując się na nasz projekt domu. Tysiące zadowolonych rodzin, tysiące zrealizowanych inwestycji, których podstawą są nasze projekty, to najlepsza rekomendacja. Wybierz najlepiej na GALERIADOMOW.PL, Twój projekt już na Ciebie czeka.

Dowiedz się więcej o promocji - przeczytaj: REGULAMIN

Poprzedni artykuł:
Stworzone do adaptacji poddasza