Czas na budowę domu! Promocja -500zł

Wiosna wybuchła z całym impetem niosąc słońce i piękną pogodę. Jesteście gotowi na nowy sezon? Czas poważnie pomyśleć o budowie domu! Na GALERIADOMOW.PL już czujemy ożywczy powiew, dlatego wszystkie nasze projekty są teraz tańsze o 500 zł! Czas na Budowę Domu – Konkretna PROMOCJA z solidnym rabatem na wszystkie nasze projekty domów.

Promocja na galeriadomow.pl

Najnowsze kolekcje, sprawdzone i lubiane serie, domy parterowe i z poddaszem – wszystkie projekty domów można teraz kupić w obniżonej cenie.

Nadchodzący czas to najlepszy moment na konkretne decyzje dotyczące budowy domu. Pogoda zaczyna sprzyjać wszelkim pracom budowlanym, zatem pora wybrać projekt domu!

W naszej ofercie pojawiło się sporo nowości, zarówno jeśli chodzi o domy parterowe, jak i te z poddaszem. Szczególną uwagę położyliśmy na, cieszące się wyjątkowym zainteresowaniem, parterowe domy z kolekcji przy Słonecznej oraz Czekoladowej. Seria przy Słonecznej od numeru 14 do 18 to nowoczesne domy z południową ekspozycją pokoju dziennego, tanie i proste w budowie oraz oszczędne w użytkowaniu. Powiększyliśmy również rodzinę projektów z kolekcji przy Czekoladowej. To nowoczesne domy parterowe o powiększonych przeszkleniach, komfortowym wnętrzu i najmodniejszej propozycji wykończenia zewnętrznego.

Na uwagę zasługuje również rosnąca w siłę kolekcja Domów przy Cyprysowej. Kolejne propozycje z tej serii to domy z poddaszem użytkowym o uproszczonej konstrukcji, których założeniem jest obniżenie kosztów realizacji oraz utrzymania.

Nadszedł idealny czas na realizację marzeń o nowym domu. Projekt domu doskonale dopasowanego do rodzinnych wymagań teraz do kupienia w najlepszej cenie. Zaoszczędzone pieniądze można wydać w dowolny sposób, ale najważniejszy jest fakt, iż pierwszy krok do sukcesu zostanie wykonany. Wybierzcie najlepiej swój wymarzony projekt domu, korzystając z RABATU 500 zł.

Czas już brać się za budowę… Z Galerią Domów sukces jest murowany!

Promocja trwa do 17.04.2024 r.

Poprzedni artykuł:
Doskonałe na każdą działkę - projekty małych domów z poddaszem użytkowym.