keyboard_arrow_down

Promocja - 350 zł TANIEJ! Powiedz TAK marzeniom!

Projekty domów 350 zł TANIEJ! Powiedz TAK marzeniom!

Czy Wy też czujecie już w powietrzu nadchodząca wiosnę? Wyjątkowo ciepła zima pozwala lepiej przygotować się do budowy domu. Można już teraz zrobić pierwsze kroki na drodze do zamieszkania we własnym domu. Ten najważniejszy to wybór gotowego projektu domu. Jest do tego doskonała okazja, bo wszystkie projekty domów są teraz tańsze o 350 zł. Dajemy impuls do działania i ułatwiamy podjęcie decyzji. Zaoszczędzone pieniądze z pewnością się przydadzą, na przykład, by obniżyć koszty adaptacji. Pogoda sprzyja i my też dokładamy cegiełkę do tańszej i bardziej przyjaznej inwestycji. Projekty domów parterowych, domy z poddaszem użytkowym, z garażem i piwnicą – wszystkie są teraz tańsze specjalnie dla Was.

 

Budowa domu, nie taka straszna rzecz! 

Budowa domu to przedsięwzięcie, którego nie należy się bać. Najważniejsze to świadomość tego, co nas czeka. Musimy wiedzieć, że kluczową rolę odgrywa tu wybór dobrego projektu domu.
Dlaczego warto zaoszczędzić już na początku przygody z budową i wybrać gotowy projekt domu, szczególnie teraz, gdy projekty domów możemy kupić w zdecydowanie niższej cenie. Warto podejść do budowy ekonomicznie i ciąć koszty tam, gdzie to możliwe. Pamiętajmy, że czas to też pieniądz, a szczególnie na budowie. Projekty gotowe docierają do inwestora w 2-3 dni robocze. To kolejna zaleta takiej formy dokumentacji.

Jeśli nastawiamy się na ekonomiczną realizację budowy możemy zdecydować się na projekty domów tanich w budowie. To przede wszystkim niewielkie domy parterowe, lub z użytkowym poddaszem o prostej konstrukcji dachu, zwartej bryle i regularnej formie. Najtańsze wersje nie posiadają garażu, piwnicy oraz balkonów, by zminimalizować wydatki na realizację. Im prostszy projekt domu tym tańsza i szybsza budowa.

Wybierając gotowe projekty domów wybieramy sprawdzone rozwiązania. Wielokrotnie realizowane na tysiącach działek w kraju. Mamy możliwość przed zakupem zobaczenia wizualizacji domu, poznać jego szczegółowe rysunki, a przy odrobinie sprytu porozmawiać (wirtualnie, lub w realu) z inwestorami, którzy wcześniej wybudowali już dany projekt domu. Nie kupujemy w ciemno i z wielu źródeł możemy pozyskać informację o interesującym nas projekcie.

Aby dobrze mieszkało się nam w przyszłym domu, projekt powinien spełniać możliwie najwierniej nasze oczekiwania i wymagania. Jeśli nie znajdziemy projektu idealnego, a jedynie zbliżony do ideału mamy możliwość zmienić plany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Umożliwia to pisemna zgoda autora na zmiany. Takie poprawki nanosi na dokumentację lokalny architekt w trakcie wykonywania adaptacji. Dzięki zgodzie na zmiany możemy zmieniać projekt, nie tylko w ramach czynności adaptacyjnych. Możemy np. powiększyć okna, zlikwidować, lub doprojektować drzwi, zmienić układ pomieszczeń, a nawet podpiwniczyć budynek, czy doprojektować do niego garaż.

Typowe projekty domów, dzięki możliwości wprowadzania zmian, stają się niejako, indywidualnymi projektami. Taki skrojony na miarę dom otrzymujemy za cenę o wiele niższą niż zlecony u projektanta.

Wybór projektu domu powinien być przyjemnością, szczególnie teraz, gdy wszystkie projekty domów są tańsze o 350 zł. Samej budowy domu nie musimy się obawiać. Gdy decyzja o budowie zostanie poprzedzona nabyciem solidnej porcji wiedzy na temat zagadnień związanych z realizacją inwestycji, nic nie powinno nas zaskoczyć. WZ, adaptacja, pozwolenie na budowę, czy odbiór techniczny – te terminy nie będą dla nas obce. O zagadnieniach związanych z budową przeczytacie na naszych stronach w sekcji Artykuły i porady → https://www.galeriadomow.pl/artykuly

 

Regulamin promocji: https://www.galeriadomow.pl/regulamin-promocji-projekty-domow-350zl-taniej.html