keyboard_arrow_down

OSTATNIA LETNIA PROMOCJA! Projekty domów 300 zł TANIEJ

Czekasz na odpowiedni moment, by kupić wymarzony projekt domu? Teraz masz najlepszą okazję. Wszystkie projekty tańsze aż o 300 zł! NOWOŚCI z rabatem nawet 700 zł! Promocja na GALERIADOMOW.PL trwa tylko do 20 września.

Chcesz szybko i sprawnie zamieszkać we własnym domu? Postaw na gotowe projekty domów! Dlaczego warto je wybierać? Poznaj zalety gotowych projektów domów dostępnych na GALERIADOMOW.PL. Szybko i tanio, czyli gotowe projekty domów w największym skrócie.

Promocja -300 zł

Gotowe projekty domów – dlaczego warto?

Jedną z największych zalet projektów powtarzalnych jest ich szeroka dostępność oraz krótki czas dostarczenia do inwestora. Obecnie możemy do woli wybierać w tysiącach projektów i możemy być pewni, że znajdziemy ten jedyny projekt domu, który spełni nasze oczekiwania. Typowe projekty domów to gotowe rozwiązania architektoniczne i konstrukcyjne, które po przystosowaniu, zostały zrealizowane na tysiącach polskich działek, dlatego są bezpieczne i godne zaufania. Na GALERIADOMOW.PL już teraz wszystkie gotowe projekty domów kupicie w nowym standardzie dokumentacji, czyli 3+3. Nasze projekty domów są zaopatrzone w bogaty zestaw dodatków. To między innymi 3 projekty garaży wolnostojących, dziennik budowy oraz nowoczesne projekty podnoszące energooszczędność budynku – projekt instalacji solarnej i wentylacji mechanicznej z rekuperacją.

Dom przy Sielskiej 6 N
Dom przy Sielskiej 6 N

Jakie projekty domów mamy do wyboru?

Bogata oferta gotowych projektów domów pozwala każdemu inwestorowi znaleźć projekt domu dla siebie. Tak szeroki wachlarz możliwości pozwala wierzyć, że będzie to dom dopasowany do potrzeb rodziny. Jakie projekty domów ma do wyboru inwestor decydujący się na zakup gotowej dokumentacji? Wybór jest nieomal nieograniczony. GALERIADOMOW.PL oferuje gotowe projekty domów pogrupowane w przejrzyste kategorie. Inwestor poszukujący wymarzonego domu musi zdecydować sam, czy wybiera projekty domów z poddaszem użytkowym, czy projekty domów parterowych. To podstawowe kryterium wyróżniające domy, lecz nie jedyne. Do wyboru mamy jeszcze projekty domów nowoczesnych, lub tradycyjnych – w zależności od upodobań, domy z piwnicą, czy projekty domów z garażem. Coraz częściej inwestorzy wybierają również projekty domów energooszczędnych, w trosce o klimat i z powodów ekonomicznych – by płacić mniej za ogrzewanie. Specjalną grupę domów tworzą projekty domów na wąską działkę. Takie nietypowe budynki zyskują zastosowanie, gdy chcemy lokalizować nieruchomość na działce o szerokości mniejszej niż 16 m.
Dom przy Przyjemnej 18 bis
Dom przy Przyjemnej 18 bis

Chcąc szybko i bezproblemowo zrealizować inwestycję i zamieszkać we własnym domu, warto wybierać gotowe projekty domów, dostępne w ofercie GALERIADOMOW.PL. Szczególnie teraz zakup swojego wymarzonego projektu jest dobrą decyzją, gdyż wszystkie nasze propozycje są tańsze o 300 zł. Projekty z katalogu NOWOŚCI można nabyć nawet o 700 zł taniej.
Kupuj tanio, buduj szybko, mieszkaj pięknie.

Regulamin promocji dostępny na: https://www.galeriadomow.pl/artykuly/ostatnia-letnia-promocja-300-taniej

Poprzedni artykuł:
Stworzone do adaptacji poddasza