keyboard_arrow_down

Ostatnia letnia PROMOCJA! Projekty domów 300 zł taniej

Pogoda dopisuje, dobre nastroje również, ale lato niestety dobiega końca. Aby ostatnie dni najcieplejszej pory roku mogły stać się bodźcem do podejmowania dobrych decyzji, przygotowaliśmy specjalną PROMOCJĘ.

Wszystkie gotowe projekty domów z naszej oferty są teraz tańsze o 300 zł. Domy parterowe i z poddaszem użytkowym, projekty domów w piwnicą i bez, tradycyjne i nowoczesne – wybór jest ogromny, ale na GALERIADOMOW.PL za każdym razem trafny. Dbamy, aby nasze projekty domów były precyzyjnie zaplanowane i przemyślane w każdym calu. Gotowe projekty domów, które schodzą z desek kreślarskich naszych architektów, poza walorami estetycznymi i dbałością o jakość dokumentacji, pozwalają na tanią i szybką realizację inwestycji. Nie uprawiamy projektowej sztuki dla sztuki, lecz chcemy, żeby nasi klienci szybko i sprawnie zamieszkali u siebie, w pięknym domu.

Nie tylko ekonomia inwestycji jest dla nas ważna. Równie cenne jest zadowolenie przyszłych mieszkańców z użytkowania domów przy Cyprysowej, Pastelowej, czy Bukowej. Dlatego projektujemy domy tanie w budowie i oszczędne w użytkowaniu, zaopatrzone dodatkowo w instalacje solarną i schematy wentylacji mechanicznej z rekuperacją.

Realizacja inwestycji według naszego projektu daje nie tylko zadowolenie z posiadania pięknego domu. To również bilansujący się ekonomicznie projekt rozpisany na długie lata.

Ostatnia letnia PROMOCJA, w której projekty domów są tańsze o 300 zł, to dobry impuls motywujący wszystkich niezdecydowanych. Pożegnaj pozytywnie odchodzące lato, a za rok korzystaj ze słońca w zielonym ogrodzie, odpoczywaj na tarasie własnego domu i ciesz się z dobrych decyzji, podjętych właśnie teraz.

Chwytaj moment, skorzystaj z PROMOCJI i wybierz najlepiej na GALERIADOMOW.PL

Regulamin promocji: https://www.galeriadomow.pl/artykuly/regulamin-ostatnia-letnia-promocja

Poprzedni artykuł:
Stworzone do adaptacji poddasza