keyboard_arrow_down

Odbierz rabat w prezencie od Mikołaja - Wszystkie projekty 300 zł taniej!

Grudzień to czas obdarowywania się prezentami. Pierwsze przynosi 6 grudnia Św. Mikołaj. By mu pomóc oferujemy wszystkie nasze projekty domów w wyjątkowej cenie. Zaoszczędź 300 zł, kup swój wymarzony dom, a zobaczysz, że będzie to najlepszy prezent dla Twojej rodziny. Zaoszczędzone pieniądze pomogą Ci obdarować bliskich i wywołać na ich twarzach szczery uśmiech.

 

Galeria prezentów

Każdy zakupiony na GALERIADOMOW.PL projekt domu zawiera dodatkowy zestaw prezentów, który otrzymasz całkowicie za darmo. To praktyczne i potrzebne w trakcie realizacji inwestycji dodatki. Co przygotowaliśmy dla naszych inwestorów?

  • 3 projekty garaży wolnostojących do wyboru
  • tablica informacyjna
  • dziennik budowy
  • charakterystyka energetyczna
  • projekt szczelnego zbiornika bezodpływowego na ścieki bytowe
  • projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła
  • projekt instalacji solarnej
  • projekt instalacji teletechnicznych
  • bezpłatna zgoda na zmiany w projekcie

Co ponadto? W każdej chwili możesz zadzwonić i skonsultować się z autorami projektu gotowego. Pamiętaj, że projekt otrzymasz najszybciej, bo z pierwszej ręki. Jesteśmy autorami wszystkich oferowanych na naszej stronie projektów domów, więc znamy je jak nikt inny.

Aktualna oferta GALERIADOMOW.PL to setki projektów domów na każdą działkę i w każdym wariancie. Posiadamy projekty domów tanich w budowie, szybkich w realizacji i oszczędnych w utrzymaniu. To zarówno projekty domów parterowych, jak i domy z poddaszem użytkowym. Nasze projekty domów dostosowujemy do szerokich gustów odbiorców, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Wolisz domy tradycyjne, czy nowoczesne? Każdy z nich znajdziesz u nas w obniżonej o 300 zł cenie!

 

Kupuj najtaniej – Domy w promocji -700 zł

Jeszcze tańsze projekty domów możecie sprawić sobie w prezencie wybierając któryś z domów z katalogu NOWOŚCI. Tam czekają na Was obniżki nawet do 700 zł!

Ostatnie realizacje to stylowe projekty domów z serii przy Bukowej 31-33. Parterowe, eleganckie domy z podwójnym garażem i aż 4 pokojami dodatkowymi. Każdy posiada słoneczny pokój dzienny, otwartą kuchnię i doskonałe połączenie z tarasem. Nowoczesne domy w stylu bungalow posiadają rekuperację, solary oraz łatwe w obsłudze ogrzewanie gazowe. Wykonane w zgodzie z warunkami technicznymi WT 2021 gwarantują standard energooszczędny. Inne ciekawe projekty domów z katalogu NOWOŚCI to Dom przy Topolowej 4 – mały dom dla rodziny 2 osobowej, nowe wersje domów przy Słonecznej z dachem dwuspadowym (9, 10 i 12) oraz nowe projekty domów z serii Dom przy Niezapominajek (4,5,6).

Nie odbieraj sobie szansy na dodatkowy prezent i kup teraz wybrany projekt domu. To najlepszy czas na podjecie decyzji. Pomyśl jak miło będzie przywitać Mikołaja w swoim nowym domu… Może już za rok?
Wybierz projekt domu na GALERIADOMOW.PL i kupuj taniej z Mikołajem.

Nie ma lepszej drogi do własnego domu!

 

Zapoznaj się z regulaminem promocji.

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Nowoczesny dom na wąską działkęStworzone do adaptacji poddasza